Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Eskuvore megyek nyaron honnan...

Eskuvore megyek nyaron honnan rendelnetek/vennetek ruhat ami kiemeli az alakodat?en altalaban olyat latok ami bo szoknyas vagy tapados de felul meg zart. extrabbat szeretnek amiben nagyon jol nezek ki kiemeli amit ki kell es nem zsakszeru

Figyelt kérdés
2021. ápr. 15. 16:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
A te esküvőd? Ha igen, nem szóltam, de a megfofalmazásodból nem ez jön le. Miért akarsz más esküvőjére ilyen kihívó ruhát felvenni?
2021. ápr. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
akkor valami báli ruhát nézz magadnak, vagy sima koktél ruhát. Szerintem is sok lesz, de te tudod.
2021. ápr. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Orsayt tudnám javasolni, én őszintén szólva nem vagyok híve a netes rendelésnek. Az orsayben szép darabok vannak, de szerintem arra vigyázz, hogy ne öltözd túl a menyasszonyt, valami szebb, kicsit extrább viszont mégis szolíd ruhát tudsz venni. Remélem tudtam segíteni. :)
2021. ápr. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
megkerdezhetem hogy most ha en jobban nezek ki (testre,amiert sokat edzek)mint o akkor ne emeljem ki az alakom?
2021. ápr. 15. 21:13
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
Mert ez az ő napja, és senki másé. Az év további 364 napján nyugodtan ragyogj, de ezt a pár órát bírd ki. Ez az ő esküvője, most neki kell a középpontban lennie
2021. ápr. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is közeleg egy lagzi ha minden jól megy és nekem is jobb alakom van mint a menyasszonynak, de eszembe se jutna kihívó ruhában oda állítani. Annyira várja már, mindig erről beszél, hogy végre jön majd az esküvő és tényleg menyasszony lesz. De ez egyéni döntés kérdése igazából, mi csak jóból tanácsoltuk, hogy ne érezd majd kellemetlenül magad, vagy esetleg ő.

Amúgy a Zara is jó.

2021. ápr. 16. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

ertem valahol amit irtok de most en azert nem oltozok direkt ugy h jajj de nehogy 'szebb'legyek nala.ott ugyis ot latjak szepnek a nagy feher ruhaban.

suerintem ez rossz hozza allas hogy te nem lehetsz 'szebb'nala

2021. ápr. 16. 07:57
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod magadra haragítani, akkor egy kicsit legyél visszafogottabb. Neked lesz kínos, ha a hátad mögött összesúg a násznép. Lehet, hogy jobban nézel ki a menyasszonynál, de ezt véletlen se éreztesd vele.
2021. ápr. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

ilyen van hogy a nep azert beszel ki valkit hogy szebb? nekem ez uj nem sokra jarok de azt nem gondoltam h ennyire baj.

nem pont jol ereznem magam ha szep vagyok es meg beszelnek is rolam hogy jaa igen szep no?

2021. ápr. 16. 10:50
 10/11 anonim ***** válasza:
70%
Hát ha az én esküvőmön viselkednél így, még ki is hajítanálak az biztos. VAgy eleve, meg se hívtalak volna. Jótanácsként írták itt sokan. Nem kell zsákruhába öltözni, de nagyon kihívónak sem kell lenni. Vannak szép alkalmi ruhák, amik visszafogottak de elegánsak. Válassz azok közül.
2021. ápr. 17. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!