Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért van sokkal többféle...

Miért van sokkal többféle ruha a H&M webshopban, mint az üzletben?

Figyelt kérdés
A kínálat feléhez oda van írva, hogy "Az üzletekben nem elérhető". Ez nekik miért jó, hogy csak a fele cuccot teszik ki az üzletbe?

2021. ápr. 17. 15:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Netes forgalom után más járulék bevétel van.

Amúgy egyszerűbben: nem rohad a nyakukra, nem kérdezi mindenki, hogy "van ilyen ebben a méretben", nem is férne el minden ruha, valamire nincs akkora kereslet, hogy megérje a logisztikát stb.

2021. ápr. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nem mindenhol egyezik a kereslet
2021. ápr. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
15%

"van ilyen ebben a méretben"


Már a munkát végezni is derogál az eladóknak vagy mi?:D Az a dolga többek között, hogy udvariasan válaszoljon az ilyesféle kérdésekre.

2021. ápr. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%

Kedves #3!

Dolgoztam bolti kisegítőként (diákmunka). A betanításomat azzal kezdte a főnököm, hogyha valaki megkérdezi van-e más méretben, színben, mintában akármiben azt kell válaszolni, hogy csak az van, ami ki van helyezve az üzletben, vagy próbálja meg a webáruházban.

Mindenki nagyon cuki ezzel a "dolgozó van a vevőért" álomképpel, de ez maximum a kis vállalkozókra igaz, akiknek nincs akkora vásárló körük, mint egy New Yorkernek, H&Mnek, Sinsaynek, Takkonak.

2021. ápr. 18. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
33%

„ Mindenki nagyon cuki ezzel a "dolgozó van a vevőért" álomképpel“


Érdekes módon nálunk fejlettebb országokban, például Japánban, tényleg sikerült elsajátítani ezt:)

Egyébként én is foglalkoztam évekig ügyfelekkel, vevőkkel.

Többször jelezték hálásan középkorú öltönyös vállalkozók, nyugdíjas nénik, vagy egyetemista diáklányok hogy mennyire szokatlan ilyen minőségi és odaadó kiszolgálást megtapasztalni:D

És nagyon köszönik, hogy még van ilyen.

Eléggé hozzá lettek szoktatva a nyers módihoz az emberek...

2021. ápr. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
27%
Azért Mo-t egy Japánnal összehasonlítani durva 😂
2021. ápr. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%
Lehet vihorászni. De többet érne, ha elkezdenénk változtatni:)
2021. ápr. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
66%
Adj okot arra, hogy az emberek boldogak legyenek. Mondjuk egy normális fizetést, ami nem a br. 200. Hanem inkább a nettó 250.
2021. ápr. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Kifogás keresés. Mikor szarul kerestem sem vetítettem ezt a vevőkre vagy a környezetemre. Szerinted miért voltak ennyire hálásak egy mosoly miatt? Mert senkitől sem kaptak. Az ő napjukat is feldobta. Lehet nekik is lesz pár kedves szavuk valakihez aznap. És így tovább.
2021. ápr. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!