Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerinted melyik a legjobb...

Szerinted melyik a legjobb acélbetétes bakancs az alábbi szempontok alapján?

Figyelt kérdés

1) Ár-érték arány

2) Kinézet

3) Minőség

4) Szármagasság

5) Szín



2021. ápr. 18. 10:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
37%
csak is dr martens, mást csak a pozerek hordanak...
2021. ápr. 19. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
59%
Dr martens :)
2021. ápr. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Határozott vélemények :D De szerintetek minden szempontból az a legjobb?
2021. ápr. 19. 08:34
 4/22 anonim ***** válasza:
95%
Lehet, hogy picit drága, de szerintem megéri, mert nem megy tönkre, sokáig kibírja
2021. ápr. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%
Munkavédelmet kihagytad.
2021. ápr. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
91%
Martens
2021. ápr. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Kedves, a 10:27-es hozzászólást író fórumozó! Szemmel láthatóan fogalmad sincs a kettő közötti különbségről. Ha meg csak trollkodsz, akkor azt nem teszed túl viccesen :D
2021. ápr. 20. 12:27
 8/22 anonim ***** válasza:
91%

Nekem a New Rock és a Dr Martens a favorit. Bár a martensnek mostanában esett elég sokat a minősege. Ha csak nem MIE-t veszel akkor max csak leárazva éri meg. Kb 2 év alatt ápolas mellett is le tud strapálódni. Pedig nem hegymászásra használom meg nem féltétlen koncertre járós cipőnek, csámpas sem vagyok és elég sok cipőm van szóval még az sincs hogy a sok hordas cseszi szét

De a talpának a gumija már nagyon nem az a minőség mint régen.

A New rock külsőre kicsit extrább is.


Amúgy a Shellys sem rossz vagy a HD de ezeket már nem gyártják.


Ami nagyon ratyi és a bakancsok legalja szerintem az a Steel. Olyat sose vegyél mert szarul is néz ki és borzasztó ergya a minősége.

2021. ápr. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Hm. A New Rock modellek többsége brutális. Árra is, kinézetre is :D A Steel amúgy fazonra nekem tetszik.
2021. ápr. 20. 18:31
 10/22 anonim ***** válasza:
Van New Rock bokacsizmám, egy álom csak ahahahajjahajajahajj de drága jézus istenem. 3 év használat után eltörtem a talpát mert egy idióta vagyok, az illesztések, bőr tökéletes állapotban volt csakhát törött talpat nem lehet javítani, de ha téged ilyen nem kísért cipőknél, merem ajánlani, valami csodálatos vajpuha bőrrel dolgoznak.
2021. máj. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!