Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerinted melyik a legjobb...

Szerinted melyik a legjobb acélbetétes bakancs az alábbi szempontok alapján?

Figyelt kérdés

1) Ár-érték arány

2) Kinézet

3) Minőség

4) Szármagasság

5) Szín



2021. ápr. 18. 10:32
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező!

Ha van benne acélbetét akkor már jó munkavédelemre, vasipari munkákhoz.

Amúgy másra nem tudom mi értelme van, utcára nem hinném hogy kell acélbetét..

2021. máj. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
96%
#11 nem feltétlenül, a steel pl külön írja hogy az ecélbetétes bakancsuk nem helyettesíti a munkavédelmi cipő viselését. Ilyen cipőben sokszor koncertre szoktak járni azért ahol keményen megtaposnak szóval tornacipőben fájdalmas élmény lenne. Meg pl punkoknál ez amolyan "népviselet" (meg biztos verekedéskor is jól jön) mindenki hordja, így jelzik hogy összetartoznak. Meg van akinek tetszik ahogy kinéz.
2021. máj. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Kedves május 11. 7:40-es hozzászólást író fórumozó! Ahogy látom, sajnos még mindig nem tudsz különbséget tenni a munkavédelmi bakancsok, és a sima acélbetétes, vagy ha így jobban tetszik, akkor az utcára való sima divatbakancsok között. Vagy direkt csinálod...:D De szerintem egyik eset sem vicces :D
2021. máj. 14. 14:35
 14/22 anonim ***** válasza:
0%

Az utcára felvett divatbakancsba minek acélbetét?

Ez valahogy értelmetlen számomra.

2021. máj. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Végre egy jogos kérdés...:D Például mert megtartja az orr formáját.
2021. máj. 15. 11:01
 16/22 anonim ***** válasza:
0%

És emiatt cipelsz fél kilót a lábadon..

Nekem az adidas cipőmnek is stabilan áll az orra és olyan könnyű mintha semmi sem lenne a lábamon.

2021. máj. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Már megint egy életszerű összehasonlítás...Ja, nem. Kiégetsz agyilag, komolyan mondom :D Nyilván te is tudod, hogy a 15-20, vagy még több soros bakancsok jóval többet nyomnak, mint 0,5 kg. Remélem, hogy ez megnyugtat :D Én elfogadom, hogy van egy zsigeri gyűlölet benned a bakancsok iránt, de szánalmasan vicces az, amivel érvelni próbálsz itt már hosszú ideje egy sor kérdés alatt...Miért nem bírod feldolgozni, hogy valakinek tetszik?!
2021. máj. 16. 08:19
 18/22 anonim ***** válasza:
0%

Az acélbetétre gondoltam fél kilót...

A többi felesleges anyaghasználatról ne is beszéljünk.

Hát, kellemes és egészségben gazdak “cipekedést” kívánok neked a közeljövőben, és köszönöm az értelmetlen magyarázkodásokat a bakancs viselése mellett.

2021. máj. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
:DDD További kellemes trollkodást kívánok!
2021. máj. 16. 08:29
 20/22 anonim ***** válasza:

Shellys, Ciánkáli verhetetlenek véleményem szerint. A Martensek szépnek szépek, de ha nem Made in England-szèriàt veszel, sajnos nem èri meg. Az pedig plusz pénz…nagyon, nagyon sok pénz. Még használtan sem olcsó mulatság. Benne vagyok Martenses csoportokban ès sajnos tènyleg hatalmasat zuhant a minőség. Ami nekem is szívfájdalom volt, mert szemeztem több modellel is…


Ha talàlsz a méretedben jó állapotú Shellys Rangers bakit, mindenképp azt ajánlom. Gondos ápolással 10 évet is kibírhat, ha nem az év minden napján, kíméletlenül nyúzod. Emellett szerintem külsőre a legszebb is.


Marketplacen facebookon, Acélbetétes bakancsos csoportban,Jófogáson, Gardróbcserén felbukkannak nem túl ritkán. Getta Grip, Gripfast is király, illetve érdemes kiírni posztot is ilyen témájú csoportokba, mert sok mindenkinél lapul a szekrényben kihasználatlanul bakancs x éve, csak nem jut eszükbe feltölteni sehova…:)

2021. szept. 25. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!