Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, nők, ti szoktatok...

Lányok, nők, ti szoktatok uniszex -vagy kifejezetten férfipólókat hordani?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor csak otthon, vagy az utcán, emberek között is hordjátok?

Ti vettétek magatoknak, vagy örököltétek/kölcsönvettétek valakitől (például fiútestvéretektől vagy a párotoktól)??

A ti méretetek, vagy nagyobb rátok 1-2 számmal?


Ha a korotokat odaírjátok a válaszotok végére, azt megköszönöm :)



2021. ápr. 18. 14:16
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
91%
Szoktam, a többség zenekar merch emlékbe koncertekről, de van pár a h&m férfirészlegről is. Főleg otthon hordom.
2021. ápr. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 Metionin ***** válasza:
66%
Férfit nem tudok a mérete miatt, az xs-es is óriási. Sima egyenes szabásút ritkán, ha nagyon különleges a mintája és nincs belőle női, mivel vékony vagyok, a bő cuccokban csak még soványabbnak tűnök.
2021. ápr. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
86%
Otthon pizsamának hordom az ilyen sima egyetemi logos, reklám pólókat.
2021. ápr. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
84%
Szeretem az oversize fazonokat szóval a legtöbb férfi S-es pont a kényelmesen lezser, akkor szoktam ha nagyon megtetszik egy minta de női pólón nincs.
2021. ápr. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
0%

Nem vagyok meleg így nem hordok férfi ruhákat!

Brrr...

2021. ápr. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
94%
#5 már vártuk önt
2021. ápr. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
0%

6.

Én meg az ilyen jellegű kérdéseknél színte egymást utánzó megmagyarázó kommenteket, hogy igen miért ne vennék fel nőként férfi ruhát hisz a női osztályon nem találok férfi fazont...

2021. ápr. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
95%

#7 tudsz olvasni? Találok női fazont, csak ha megtetszik X minta sok márkánál jártam úgy hogy csak férfi fazonra nyomják rá.

Mondjuk ha neked olyan törékeny a szexualitásod hogy egy férfipóló felvételétől meleg leszel, megnyugtatlak, ott nem a póló a felelős csak tagadod.

2021. ápr. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
5%

Egy minta miatt lejáratod magad? Gratula.

Mellesleg van pár meleg lány ismerősöm akik kifejezetten férfi ruhákba érzik jól magukat.

Akkor szerinted mi jut róla egyből az eszembe?

2021. ápr. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
89%

#9 nekem meg van jópár heteró lány ismerősöm aki férfi pólókat is felvesz, ennyi erővel csak a melegek esznek sonkás pizzát mert van pár meleg ismerősöm aki szereti.

Megjegyzem soha az életben senki még észre se vette hogy férfi póló van rajtam néha, nemhogy beszólt volna érte, vagy ami neked nem tetszik az azonnal önlejáratás csak mert TE nem szereted hordani? Mert akkor az én szememben te is biztos rendszeresen lejáratod magad.

2021. ápr. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!