Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fekete férfizakó ujja alól...

Adam1c1 kérdése:

Fekete férfizakó ujja alól kilógó fehér ing valóban jóízlés ellen való ?

Figyelt kérdés
(nekem kifejezetten tetszik) Természetesen az alja nadrágba betűrve, ahogyan azt kell. Pusztán a véleményekre volnék kíváncsi. Nem kívánok erről szakirodalmat olvasni. ha ez alkalom függő is, akkor vegyünk alapul egy temetést. és ha már ilyen, akkor oda a nyakkendő megléte is elmaradhatatlan ugye ?

#öltöny #ing #alkalmiviselet
2021. ápr. 21. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is úgy a jobb ha kilátszik egy kicsit,főleg nagyobb alkalmakra,meg ha alapból szűkebb a zakó.
2021. ápr. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem személy szerint tetszik, de tradicionálisan nem számít elegánsnak. Temetésre kell a nyakkendő, igen.
2021. ápr. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%

Épp ellenkezőleg! Ki kell lógni picit.


(Komolyan sajnálom, hogy ilyen dolgokat nem tanítanak az iskolában, csak a hülye matekot, meg tesit. :( )

2021. ápr. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, honnan szedte, aki szerint nem elegáns!

Kb. másfél-fél centit ki KELL lógnia a mandzsettának a zakó alól, ha elegánsan akarsz megjelenni.

Sokkal többet nem szabad kilógnia, de ha nem látszik, az sem elegáns. Éppen ezért nem lehet feltúrt ingujjal, vagy rövid ujjú inggel viselni zakót elméletben.


Kérdező, pedig ha jól akarsz kinézni, ahhoz alapvető szinten tisztában kell lenned a "szakirodalommal", saját érdekedben!

Sok férfi azért feszeng öltönyben, mert fogalma sincs se arról, hogy mit, se arról, hogy hogyan viseljen. Aki tisztában van az alapokkal, ugyanolyan anyagi feltételek mellett megnyerő és magabiztos lesz, aki nincs, frusztrált és esetlen...

2021. ápr. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

amíg bizonyos helyeken meg társadalmi rétegekben a rövid ujjú, két számmal nagyobb ballagási fehér ing felhúzása már kiöltözésnek számít, addig hogyan várjuk, hogy az öltönyviselés "szabályaival" tisztában legyenek?


és igen, az aktuális felfogás szerint pont hogy látszódnia kell. persze ez is csak egy szokás, a szokások meg változnak, de jelenleg az az elfogadott, ha kilátszik az ingujj.

amúgy nem lehet, hogy arra gondoltak, hogy a mandzsettánál több ne látszódjon? mert annál többnek tényleg nem kéne, szóval ne az alkarod közepén legyen a zakó ujjának a vége

2021. ápr. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Világos. köszönöm a válaszát mindenkinek :-)
2021. máj. 7. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!