Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Budapesten milyen jó megfizeth...

Budapesten milyen jó megfizethető árú turikat tudtok? (vintage cuccok, egyedi darabok)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Barátommal szeretnénk majd elmenni egy turi-túrára, azonban nem vagyok olyan jártas Bp-en, megúgy az ottani turikkal kapcsolatban, és nem tudom hova lenne érdemes menni ahol esetleg férfi és női dolgokat is árulnak. Háda, Creme amit ismerek, Szputnyik úgy emlékszem elég drága bolt, legalább is amikor én voltam ott anno. Kinek van még ötélete? Hova érdemes bemenni szétnézni?



2021. ápr. 22. 15:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Humana. több boltjuk is van, van amikor 500-100 forintért lehet darabját venni. Van amit kifejezetten vintage boltnak neveznek ők is, de nem mindegyiket.
2021. ápr. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Metionin ***** válasza:
47%
Jajcica ha szeretitek az extrémebb cuccokat.
2021. ápr. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!