Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Irasbeli erettsegire lehet...

Irasbeli erettsegire lehet ilyenben menni, vagy ez mar "illetlen"?

Figyelt kérdés
Lany vagyok. Arra gondoltam hogy sima fekete (nem szakadt) farmerban megyek, ingben (+iskolai nyakkendo), es feher converse cipoben. Oszinten nincs semmi elegans cipom, az a feher converse ami egyedul nem annyira sportcipos, ezert gondoltam arra. Es fekete szoknyat veszek fel ha jo ido lesz, de ha huvosebb akkor nem szeretnek fagyoskodni es elegans nadragom sincs.
2021. ápr. 22. 17:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem lehet. az erettsegi nem a divatrol szol, es bar lehet nehany tanarnak nem fog tetszeni a tornacipod, hazakuldeni senki nem fog, es intot se kaphatsz mar miatta 😃


de lehet erdemes lenne majd beszerezned egy csinosabb cipot (nem muszaj magassarku, az enyem pl csak egy sima belebujos fekete mamusz szeru), mert sok alkalom van ahol illik szepen feloltozni, pl egy allasinterju

2021. ápr. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

"az erettsegi nem a divatrol szol"

Hát nem, ahogy egy állásinterjú sem, de mégis eljárás. Mondjuk sztem nettó hülyeség, de a társadalom márcsak ilyen, sok értelmetlen idiótaság van.

2021. ápr. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Metionin ***** válasza:
88%
Írásbelire simán.
2021. ápr. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
igaz, szobelire inkabb menj csinosabb cipoben, de mivel az iden nem lesz, szerintem nyugodtan mehetsz tornacipoben.
2021. ápr. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Írásbelire belefér, két éve osztálytársam melegítőben ment xD aztán elitgimi xD
2021. ápr. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Írásbelire belefér, viszont szerintem szerezz be egy elegáns fekete cipőt, kb minden kiöltözős alkalomra megfelel
2021. ápr. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekunk tavaly irasbelire nem kellett semmi elegansban menni a helyzet miatt, mindenki utcaiban volt, amiben barmikor menne iskolaba.
2021. ápr. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen okés, írásbelire nem kell annyira kiöltözni mint szóbelire, a lényeg hogy kényelmes legyen.
2021. ápr. 23. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Írásbeli re jó.

Szóbelire vegyél egy normális elegáns nadrágot, meg egy fekete bőrcipőt. Nem kell magassarkúnak lennie, de legyen elegáns.

2021. ápr. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!