Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Dr. martens töri a lábam SOS?

Dr. martens töri a lábam SOS?

Figyelt kérdés
nagyjabol masfel eve vettem egy martens bakancsot, az elejen a sarkam torte fel, amire mar megoldast talaltam (saroktapasz akarhanyszor felveszem) viszont a minap egy hosszabb seta soran az egesz talpam feltorte, vizholyaggal teli, mindket kisujjam is. ma nehezemre esik labra allni emiatt. mit tudok ezzel csinalni? gondolom azert van mert kemeny a cipo talpa nagyon
2021. ápr. 27. 09:27
 1/3 anonim ***** válasza:
9%

Most őszíntén!

Mire jó ez a szhar ha mindenki csak tönkreteszi vele a lábát?

Én tűzre bhasznám legszívesebben.

F.

2021. ápr. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
95%
Ha másfél éve töri a lábad akkor vagy a bakancs hibás, vagy a szabása nem megfelelő a lábfejedre. Talpbetéttel próbáltad már? Talán egy utolsó próbát megér, egyébként viszont hagyném. Nekem több pár Martensem volt az elmúlt 20 évben, az összes kényelmes volt az első betöréstől kezdve, télen jobb lábbelit el se tudok képzelni.
2021. ápr. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
90%
Talpbetétet ajánlom én is, rossmannban van ilyen jó kis szilikon betét (van scholl de van saját márkás is olcsóbban) én minden cipőmbe azt teszek már.
2021. ápr. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!