Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A férfiaknak jobban tetszik...

A férfiaknak jobban tetszik ha a lány színesen öltözködik, vagy jobban tetszik nekik a fekete öltözet? (nyáron is)

Figyelt kérdés
2021. ápr. 30. 10:05
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Mindegy. Illjen a lányhoz. Lehet mindkettő szép, amúgy nyáron a nyári színes ruhák tök jó
2021. ápr. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
bejön a színes öltözködés, de keveseknek áll jól, míg a fekete szinte mindenkinek jól áll.
2021. ápr. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
37%
A színes öltözködés nagy átlagban jobban tetszik. A fekete cuccokból én a rockzenekaros pólókat szeretem nagyon a lányokon :D
2021. ápr. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Egy gyászhuszár nem tetszik, ezért inkább legyen színes.

F.

2021. ápr. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyszer láttam a buszon egy lányt, sima fekete farmerban, fekete topban volt, barna tüsi haj, óriási nagyon szép barna szemek. Egyszerűen hihetetlenül szép és bájos volt, azóta sem láttam olyan gyönyörű lányt.

Tehát nem mindig a ruhától függ, ha valakinek jó a kisugárzása, akkor bármit felvehet, abban szép lesz.

2021. ápr. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2021. ápr. 30. 16:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!