Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez a cipő megy a farerhez,...

Ez a cipő megy a farerhez, illetve a farmer rövidnadraghoz?

Figyelt kérdés

Cipő : [link]

, ha valakinek van egy ilyen cipője és tud róla véleményt mondani azt megkoszonnem.


2021. ápr. 30. 14:21
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

Rém tucat (még mindig), mindenki farmerrel hordja, semmi feltűnést nem keltenél benne.

Egyébként kényelmes, bár szerintem ebben az árfekvésben már találsz kényelmesebbeket is. De ha ezt szeretnéd, ilyen szempontból nem jársz vele rosszul egyáltalán.

2021. ápr. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm, esetleg tudna másik cipőt ajánlani ami megy a farmerhez, illetve kicsit elegénsabb?
2021. ápr. 30. 17:34
 3/8 A kérdező kommentje:
nem elegánsabbat akartam irni, hanem utcait, elnézést.
2021. ápr. 30. 17:49
 4/8 anonim ***** válasza:

Mindkettőhőz megy és a sportostól a csinos összeállításig sokféleképpen kombinálhatod.


[link]

2021. máj. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
sztem már gáz megvenni, minden 2. csaj ezt hordja és nem tetszik nekem. amúgy megy farmerhez. 21F
2021. máj. 2. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5 Pont, hogy már - hálisten- nem hordja ezt minden 2. ember. Most a chunky sneakers és társai a "menők"...
2021. máj. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6 hidd el, még nagyon sokan hordják, többen, mint kellene. valahogy nehezen váltanak erről a fazonról és mindenféle színben eredetiben, hamisítványban, minden formában jelen van
2021. máj. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 Lehet, akkor csak mást tapasztalunk, itt felénk nem nagyon látni már.
2021. máj. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!