Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Honnan lehet online minőségi...

Honnan lehet online minőségi ruhát rendelni?

Figyelt kérdés
Belinkelnétek kérlek olyan online ruhakatalógusokat, ahonnan rendeltetek már és meg voltatok elégedve a minőséggel? Köszönöm!

2021. máj. 1. 20:59
 1/10 anonim válasza:
20%
shein
2021. máj. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Aboutyou,reserved,sinsay,cropp,orsay.
2021. máj. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam rendelni, de mostanában kivételt tettem, bonprixről és sinsayről rendeltem. Én mindennel elégedett voltam, 1-2 méretprobléma volt, de van 2 húgom szóval megoldódott xD A sinsay szerintem az árhoz képest teljesen jó, a bonprix meg drágább, de talán minőségibb.
2021. máj. 2. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

Shein?????


Ennyi erovel a wish-rol is rrndelhetnel, nagyon gagyi.

2021. máj. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, kicsit írhatnál a stílusodról, hány éves vagy, vagy egyáltalán milyen árkategóriában gondolkozzunk.:)

Sinsayt, Bershkát, Croppot inkább tiniknek ajánlanám.

Én a Zaràból és H&M-ből szoktam rendelni, néha a Reserved-ben is találok jó cuccokat.

2021. máj. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én a sinsay-ből rendelek, de az inkább tiniknek gyárt. Persze van néhány olyan ruha, ami felnőtteknek is jó, de alapvetően a korosztályom rendel onnan.

16l

2021. máj. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!


23 vagyok, alapvetően a Zarából, H&M-ből, Bershkából illetve vintage boltokból öltözöködöm, de nem vagyok elégedett sem a minőséggel, sem a választékkal. Most félretettem egy számomra nagyobbnak számító összeget, amit az öltözködésembe szeretnék fektetni, úgyhogy jöhetnek kicsit drágább ötletek is (az előbb felsoroltaknál mondjuk egy-kettővel magasabb kategória). Szeretném sokáig hordani a megvásárolt ruhákat.


A stílusom nőies, gyakran hordok A vonalú szoknyákat és ruhákat, amik térdig/térd alá érnek. A felsőim általában egyszínűek, követik a testem vonalát. Sok egyberuhám virágmintás. Évszak szerint saruval, lapus talpú cipővel vagy csizmával kombinálom. Felül szeretek farmerdzsekivel, ballonkabáttal, blézerrel játszani.


Az ihlette a kérdés, hogy mostanában sokat inspirálódom, hogy milyen ruhákat szeretnék majd venni, s ennek nyomán a Fb is elkezdett a kereséseimnek megfelelő hirdetéseket a szemem elé rakni. Így találtam rá kisebb, nem ismert, gyakran új online katalógusokra, ahol látok olyan ruhákat, amik nagyon passzolnak a stílusomhoz, de nem mertem még bevállalni a rendelést, mert nem tudom, hogy megbízhatóak-e és jó minőséget kínálnak-e.


Pl. ez:

[link]


(Nem tudom egyébként, hogy ez mekkora, mennyire új, mennyire ismert katalógus - én nem ismertem eddig.)


De tudnék még sokat linkelni.

2021. máj. 2. 12:56
 8/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem ide tartozik, 6-os vagyok, nekem is hasonló a stílusom, csak 16 évesen nincs annyi pénzem erre. Remélem sikerül jó ruhákat találni :)
2021. máj. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Sajnálom, 6-os! Igen, tini és fiatal korban ez nagy probléma, nekem is ez lesz az első nagyobb összegű - szószerinti :) - beruházásom, ezért is görcsöltem rá kicsit. De pár éven belül szerintem Te is szabadabban válogathatsz majd! És köszi a kommentet. :)


Egyébként az előbb linkelt online store-ról ezt találtam... Szóval ennyit a bizalomról. :D

[link]


Kérlek, segítsetek, hogy Nektek mik váltak be!

2021. máj. 2. 13:04
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
about you, springfield, mango, fashiondays, answear
2021. máj. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!