Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 20-26 éves lányok/nők ti hol...

20-26 éves lányok/nők ti hol szoktatok ruhát vásárolni?

Figyelt kérdés
Általaban milyen színű ruhákat hordtok és mi az a szín amit nem szoktatok hordani?
2021. máj. 2. 19:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
72%
New Yorker, H&M, C&A, Orsay. Elegánsan öltözöm. A neon színeket nem szeretem, a Rózsaszínt sem, és a pasztell színeket sem mivel nem áll jól. Inkább az erőteljes élénk színeket szeretem.
2021. máj. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Én mostanában szinte csak a H&M-ben veszek ruhát, pontosabban rendelem. Nekem tulajdonképpen a H&M az az üzlet, ami leginkább passzol az igényeimhez, mert azért elég sok nekem tetsző ruhát találok, a méretek nagyjából passzolnak, én elégedett vagyok a minőségükkel, csomó leárazás van és azért sok ruha teljes áron sem túl drága, és lehet online vásárolni, rendelni és ez tök jól működik is. Korábban még bementem más fast fashion üzletekbe is körülnézni pl. Orsay, Reserved, C&A, Tally Weijl, New Yorker és ilyesmi, de mióta hazaköltöztem vidékre azóta csak online vásárolok és leginkább a H&M-ból (elvétve Orsay). Ja, és még a Tescoban szoktam nadrágot venni. Úgyhogy igazából ennyi, mert ez az, ami elérhető számomra (helyileg és anyagilag) és tetszik. Még turkálóba járnék szívesen, de sajnos az itt nincsen sehol a környéken. Én szeretek picit lazábban, hétköznapiasabban öltözni, szóval nem sportosan, de nem hordok elegáns ruhákat sem. A kedvenc színem a rózsaszín, de szeretem a pasztel színeket és a mintákat is (absztrakt, állat, virág stb., minden).
2021. máj. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
H&M vagy turkáló. Például zöldet, sárgát, feketét, fehéret, pirosat. De mondjuk a csillogósakat és a rikító színű ruhákat nem szeretem.
2021. máj. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Aldi, turkáló, ha nincs más akkor H&M, de szeretnék végleg leszokni róla.

Legjobban a fekete színű ruhákat szeretem, rikító színeket egyáltalán nem hordok. (Sötét ill. pasztell színek beleférnek, ha nagyon nem találok valamiből feketét.)

27N

2021. máj. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Főleg turiból a felsőruházatot, fehérnemű kínai, de igyekszem a jó anyagúakat tartósakat venni ott (pamut bugyi). Melltartóra szánnék többet is, de egyszer bementem intimissibe, és ugyanazzal a kínálattal találtam magam szembe, mint a kínaiban, szabásra, anyagra.


Színek: fekete (nem az én színem, de alsónak nagyon praktikus, mindenhez megy, elegáns), bordó, sötétkék, búzakék, égkék stb, fehér, krémszínű, bézs, szürke, farmer, lila, púderes, pasztell színek;

vagy virágmintás, világos élénk színek (sárga, piros, rózsaszín) nyárra.


Színek, amiket kerülök: narancs, paradicsompiros, neonszínek, zöld sincs sok, bár azt nem kerülöm, csak ritka is.


Szín azon is múlik, mi tetszik meg épp a turiban, első sorban szabást nézek, anyagot, utána a színt. Nagyon szeretem, hogy itt sokkal változatosabb a kínálat, mint fast fashion üzletekben, ott ritkán van az alkatomra való. Mivel vékony a derekam, de viszonylag nagy a mellem, ezért fontos, hogy derékban szabott/öves legyen, a modell alkatra való ruhák nem állnak jól.

2021. máj. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

H&M, Stradivarius, néha Mango vagy Zara. Fehérnemű Tezenis, cipőkből a minőségibbeket szeretem, de ruhadarabokból is van 1-2 fast fashionnél jobb minőségű.

Kedvenc színeim a bordó, bézs, fáradt rózsaszín, barna, szürke, rozsda stb.

Neon színeket nem hordok, maximum fürdőruhákon, de úgy is ritkán. 21L

2021. máj. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

H&M, Sinsayről rendelek.

Fekete, szürke, fehér, bézs.


lila színű ruhákat nem vennék fel.

2021. jún. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!