Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A hasi tasival mi a baja a...

A hasi tasival mi a baja a legtöbb embernek?

Figyelt kérdés
Én szeretem hordani, de a barátaim szerint gáz:(. Miért mondják ezt?
2021. máj. 2. 19:47
1 2
 1/20 Sunshinedoll ***** válasza:
57%
Szerintem nem az, most visszajött megint divatba az elmúlt kb. 2 évben
2021. máj. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
42%

divatmajmok, azért

valaki egyszer kitalálta, hogy gáz, ők meg birka módjára átvették

egy praktikus cucc, ennyi

2021. máj. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
2. Manapság sajnos tényleg sok a divatmajom. Inkább felvesznek egy lila 60k-s cipőt, hogy felkeltsék a figyelmet, és az a divatos, ahelyett, hogy összekalapálnának egy normális fizikumot, és odamennének egy nőhöz.
2021. máj. 2. 20:03
 4/20 anonim ***** válasza:
84%
Mi is hordtuk barátnőimmel főleg fesztiválozni. Csak nem hason hanem mellkason keresztbe, de külföldön hason is láttam sok embernél
2021. máj. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
73%
Semmi baj nincs vele, praktikus.
2021. máj. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Sunshinedoll ***** válasza:
70%
#3 Mi köze van a ruházathoz meg a divatmajomkodásnak ahhoz, hogy ki megy oda egy nőhöz?
2021. máj. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem most kifejezetten divat is vagy legalábbis nemrég volt, talán még mindig az. Annyira nem vagyok up to date :) Amúgy nekem semmi bajom nincsen vele, szerintem tök praktikus, ha az ember nem akar magával sok cuccot vinni vagy nem akar nagyobb táskát vinni magával. Nem is néz ki gázként, azt gondolom. Nekem is van lányként, illetve én azért elég sok emberen látok hasi tasit. Nyilván nem tetszik mindenkinek, de nem hiszem, hogy gáznak számítana.
2021. máj. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
95%
ha tetszik, akkor hord, mások véleményét le kell szarni :)
2021. máj. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ront az összképen,ha nem sportosan öltözöl hozzá,de kinek mi,nem szólok le senkit aki ilyet hord,praktikus amúgy tényleg.
2021. máj. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem pont, hogy divat. Én 10+ éve hordom, pár éve még engem is cikiztek miatta, manapság már senki, és több emberen látom az utcán.

Nőként ez van a legközelebb a normális zsebekhez, én imádom. :D

2021. máj. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!