Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire ciki, ha egy lánynak...

Mennyire ciki, ha egy lánynak csúnya, nagy lábfeje van (kép lent)? Szerintetek is gáz, ha nyitott cipőben járok?

Figyelt kérdés

Hétvégén a barátnőm átjött az albértletbe, és mivel már jobb az idő, otthon mezítláb voltam. Aztán megbeszéltük hogy beülünk valahova pár évfolyamtárssal (fiúk is jöttek). Van egy papucsom, amibe belebujtam, de a barátnőm mondta, hogy szerinte jobb ha zárt cipőt veszek. Amikor rákérdeztem, miért, mondta hogy ő csak jót akar, és ő sose mutatkozik pedikűr nélkül, plusz viccesen megjegyezte, hogy meg te is tudod miért.

Nos az igaz, hogy nem olyan nőies a lábam, 41-42-es és széles, rövid körmökkel, anyunak is ilyen, ő "parasztlábfejnek" hivja (vicc az hogy tényleg vidékről származom), de sosem gondoltam, hogy ez számítana bármikor. Sok minden meglepett már pesten, szóval végül zárt cipőt vettem, de azóta egyre jobban zavar hogy a fiuk mit gondolnának ha látnak mezítláb.

Szerintetek mennyire vészes? Igy akkor ne nagyon hordjak nyitott cipőt?

[link]

[link]



2021. máj. 4. 17:45
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
96%

Talán kevésbé szokványos, de nekem pl bejön, szerintem jól néz ki.

Ne próbálj meg olyan elvárásoknak megfelelni, amiknek nem tudsz.

Ha valaki a vékony husszúkás lábfejeket keresi, az keresse máshol. Neked pedig így is szép a lábad, szeresd azt ami van, lesz olyan akinek így fogsz tetszeni.

2021. máj. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
köszi:) mondjuk lehet ez a kivétel...egyébként csak a lábam ilyen nagy, különben vékony vagyok
2021. máj. 4. 17:54
 3/25 anonim válasza:
98%
Egyáltalán nem csúnya.. örülj hogy van lábad! Miért kéne szégyellni azt amilyen?
2021. máj. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
kicsit a lábujjak formája zavar, meg hogy olyan széles,de köszi, jól esik:)
2021. máj. 4. 18:02
 5/25 anonim válasza:
96%
Nekem torkos a lábam így nehéz is cipőt venni hiába 39es kell a 40es mivel széles a lábam hamar be is dagad. álló munkát végzek szóval nem is csoda,de nem szégyellem.. ugyanúgy hordok bármit, csak nehezebb találni.. főleg a mostani cipők kialakítása egy nagy fos.. keskeny es kényelmetlen. Van olyan csizma,ami hiába jó rám,de a vádlin nem ér össze rendesen vagy szorít.. ezeket esküszöm nem emberre találják ki.. legalábbis nem a magam falytaknak 😂🙄🙄
2021. máj. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
96%
Biztos lesznek akik majd gondolnak dolgokat, de tedd helyre az önbecsülésed, vannak emberek akik mindenféle betegséggel küzdenek már fiatalon, helyenként akár tényleg taszítóval, de az is elég, ha csak nehezen járnak, és ez egyáltalán nem ritka, nekem is van ilyen ismerősöm. Neked meg full egészséges szép lábaid vannak, maximum nem az a modell ami divatosnak számít.
2021. máj. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
98%
Nekem is hasonló a lábfejem, sokáig én is szégyelltem, de aztán rájöttem, hogy a fiúk többségét nem érdekli. Akiket igen, azok meg engem nem érdekelnek...
2021. máj. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
97%
Mindenkinek más tetszik, csomó embert meg nem is érdekel. Ezen nem tudsz változtatni. Nehogy már emiatt főjj a melegben, mert juuj ki mit gondol... Nem kell ilyennel vergődni.
2021. máj. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
96%

Egyáltalán nem érzem problémának. Nincs olyan ember aki tökéletes.

Ennél 1000x nagyobb dologból sem csinál mindenki problémát.

Nézz körül az utcán, hány ember van, akiből vagy az önkritika hiányzik, vagy az önbizalom teng túl!

Egyébként #7-nek tökéletesen igaza van, mindkét mondatban.

2021. máj. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
96%
Tényleg nem kifejezetten nőies, de nincs vele gond szetintem. Össze-vissza fura lábujjú emberek is hordanak nyitott cipőt, akkor te miért ne? Nekem meg nagyon látszanak az erek, kicsit zavar, de pont most tervezek egy nyitott szandit venni.
2021. máj. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!