Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rendelt valaki a My77 webshopr...

Rendelt valaki a My77 webshopról? Mi a véleményetek a minőségéről?Jó a méretezése?

Figyelt kérdés
2021. máj. 4. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Minőségre elég gagyi márka.

Rendeltem 1 ruhát, leggingset, kabátot.

A kabátot alig hordtam (kb 3-4 alkalommal) de több helyen elszakadt a varrásánál.

A ruha, és a leggings jók voltak.

Méretezés az pontos.

2021. máj. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A méretezés szerintem is pontos.

Nekem nem volt különösebb gondom egyik innen rendelt ruhával sem, egyedül az egyik leggingsnek volt egy kicsit fura, műanyagos tapintása.

2021. máj. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyberuhát néztem ki,nyárit.Trikós ujjút.
2021. máj. 5. 13:13
 4/6 anonim ***** válasza:
2- es vagyok. Én ruhát még nem rendeltem innen.
2021. máj. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon sok mindent rendeltem már innen, és én soha nem csalódtam még.

Kabát, mellény, farmer, fehérnemű... többségében csak innen vásárolok. Én szeretem.

Nekem annyi, hogy átlagban m-es méret vagyok, de itt az s-es jó rám/nekem.

2021. szept. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A méretezés olyan, mintha egyszer így, egyszer úgy sikerülne. Általában az s az s, de néha olyan m-esre sikerül. Korábban vettem m-es felsőt, többet (ilyen nyakbakötőset). Egyik jobban paszol, másik lazább már rajtam. Akkor s-es ugyan így, egyik s pont jó, másik s szűkösebb. Inkább xs. Többnyire jó, de ilyen kis eltérések sikerülnek nekik. Mondjuk a hosszú ujjú m-es felsőknél nagyon nagy lett méret. Azért csodálkoztam, hogy trikóban nem volt olyan hatalmas mint annál. Vagy ha s-es, mellrésznél nagyobb. Hát nekem nincs akkora bögyöm, ami azt kitöltené. :D

A modellen meg minden rövidebb, igaz elvileg 10 cm-vel magasabb nálam. Ami neki comb középig ér, nekem jó hogy nem a térdemig. Aztán el vagyok szontyolodva, hogy hát rajtam valahogy mégsem úgy áll. :D

2022. jún. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!