Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kezdem szűknek érezni a...

Kezdem szűknek érezni a boxerjeimet. Szeretnék kipróbálni egy fecskét. Tudnátok adni tapsztalatot?

Figyelt kérdés
Ez előtt még sose volt fecském.

2021. máj. 5. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Végülis már hazarepültek, de védett állatok, szóval kérlek ne bántsd őket...


Különben hogy abból is melyik fazont fogod szeretni, csak akkor derül ki ha felpróbálod a különböző szabásúakat.

2021. máj. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
én nagyon szeretem a fecskét, de direkt két mérettel nagyobbat veszek, különben szorít.
2021. máj. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21%
A logikádat nem nagyon értem. Szűknek érzed a boxert, amiben leginkább tud szabadon lengedezni a szerszám. (Megfelelő méretet hordasz?) Ehelyett be akarod magad "zsugorfóliázni"... Hát ha gondolod próbáld ki, de ha a boxer szűk, ez még inkább az lesz.
2021. máj. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

3.

Én meg téged nem értelek.

Ha megfelelő a fecske mérete akkor az sem szűk, pont úgy mint a boxeré.

2021. máj. 6. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
4. Én még nem láttam olyan fecskét, amiben szabadon, zavartalanul tudott lógni a szerszám. De bizonyára eddig rosszakat láttam... ezek szerint van ebből is valami nagy buggyos bugyogó fazon.
2021. máj. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%

Nem lóg tetmészetesen mert tartja, de nem szorítja.

Ha meg sokat lógatod, akkor idős korodra megnyúllik aztán az elég undorító.

2021. máj. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A fecskének sok előnye van: biztosan tart, mégsem szoros, nem meleg, lábszáron kényelmesebb, hiszen semmi sem kényelmesebb, mint amikor nincs ott semmi.
2021. máj. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
88%
Calvin Klein model van fecske és szűk boxer is ami a fazonja és az anyaga miatt jól tartja a csonagot, de nem szorít ha jó méretet választasz.
2021. máj. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!