Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretném meglepni barátnőmet...

Szeretném meglepni barátnőmet fürdőrucival, segítségre lenne szükségem?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Ezeket a ruhákat keresem, tudom az első az nem fürdőruha.


2021. máj. 6. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
Először ezt olvastam. Szeretnék duci ruhát venni 😂😂
2021. máj. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
ez jól néz ki, meg kedves gesztus, de őszintén szólva én nem örülnék fürdőruhának ajándékba, mivel nagyon macerás. Keveset takar, így pontosan úgy kell állnia, hogy én jól érezzem magam benne, plusz az átlag fehérneműméret se mindig jó azoknál, nézni kell, mi hogy áll,melyik fazon előnyös fent-lent, színek...stb, hisz nem az a lényeg, hogy ruhával eltakarjuk.
2021. máj. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Túl személyes ajándék. Inkább adj neki utalványt. Nagyon könnyű olyat választani ami nem fog neki tetszeni.
2021. máj. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%
Az én barátnőm, mivem jól ismeri a stílusom, tudná, hogy milyent vegyen. De hiába venne olyant, úgyis muszáj lenne felpróbáljam, mert egyszerűen nem az átlag méret az alakom. A melltartó méret 2 számmal is kevesebb lenne mint a fenekem. Ha egybe fürdőruha, az kész káosz. Ott már az anyag lenne ami dönt. Aztán úgyis kicsi lenne a fenekemre. És nem a kövérséget írtam itt körül.:)
2021. máj. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

"Nagyon könnyű olyat választani ami nem fog neki tetszeni."

és mellesleg olyat is nagyon könnyű választani, ami neked nem fog tetszeni rajta, kérdező.

menjetek együtt.

2021. máj. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!