Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik az a kor, amikor...

Melyik az a kor, amikor leginkább kiteljesedettnek látjátok a nőket? Elsősorban a nőiességre gondolok.

Figyelt kérdés

2021. máj. 6. 19:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Úgy látom, hogy a 35-45 közti kor az.
2021. máj. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
az én szememben a nőies teljességhez hozzátartozik a termékenység, úgyhogy 30-35
2021. máj. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%

Attól függ, hogy ez miben nyilvánul meg szerinted.

Mivel pl. sok nő szülés után elveszíti nőiességét, és csak anya marad. Bocsánat, hogy ezzel sok nőtársamat megsértem, viszont ez tény. Nyáron a strandon végig nézve az anyukákat sajnos nem azt látom, hogy annyira nőiesek lennének, inkább elasszonyosodnak. Természetesen vannak kivételek.


Korban nem lehet ezt meghatározni, mivel változó.

2021. máj. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%

Az első versenyző jól írta, nálam mondjuk kicsit tovább tart a felső határ mert egy nő 50 felett is tud vinzó lenni, lásd. Hayek Salma

Ezért én 30-55 esetleg 60-ig is elmennék.


F.42

2021. máj. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Annak mindenképp örülök, hogy nem a 18-25 év körüli lányokról írtatok, mert akkor bízhatok abban, hogy a legjobb éveim még mindig előttem vannak. :)

Egyébként egyet tudok érteni a harmadik válaszolóval, a legtöbb esetben én azt tapasztalom, hogy az anyukák megszűnnek nőnek lenni, természetesen átalakul az életükben a fontossági sorrend és gyerek(ek), munka, háztartás mellett megfeledkeznek magukról. Bár azt gondolom, ez nagyban függ attól is, mennyire volt hiú (pozitív értelemben) az adott nő gyermekvállalás előtt.

2021. máj. 7. 10:32
 6/11 anonim ***** válasza:
25%

4-es vagyok.


Először is köszönöm a lepontozást...

Másodszor még annyit írnék kérdező az általad említett 18-25 évesekről, hogy ők még gyerekek.

Fejlettlen testtel, aggyal, legalábbis az én koromról nézve, amikor én voltam ezekben az éveimben akkor is az idősebb nőket tekintettem nőknek nem az akkor korban hozzám illőket.

2021. máj. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Meg tudom érteni ezt is, de valamiért a nők legnagyobb része tart attól, hogy múlnak az évek, és ez nem feltétlenül az 50 év felettiekre vonatkozik, hanem akár 30 után is már.


Részemről mindenkinek ment a zöld👍🏻 :)

2021. máj. 7. 12:50
 8/11 anonim ***** válasza:
55%

#6

Ha neked a 20-25 évesek gyerekek, hát gratulálok! Ők már felnőttek! 18 éves korra befejeződik a test biológiai fejlődése.

Én 25 évesen fejlett aggyal és testtel rendelkeztem. Máskor kérlek, ne magadból és a körülötted lévőkből indulj ki!

2021. máj. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

8!

Akkor viselkedjetek felnőttként.

És jól írtad mindenki magából indul ki, én is így tettem.

Agyilag és testileg nem éreztem magam fejlettnek, ellenben 30-tól már igen.

Sokszor a szem becsapja az agyat.

Ne ess te is ebbe a csapdába...

2021. máj. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Testileg miben lettél érettebb 30 éves korodra mint 5 évvel azelőtt?
2021. máj. 7. 14:59
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!