Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Mitől szexibb egy...

Lányok! Mitől szexibb egy jóképű vagy átlagos pasi öltönyben, mint amúgy? Mi az ami ilyenkor feltűnőbb vagy jobban megnéztek rajta? Mi jut eszetekbe róla?

Figyelt kérdés

Mit néztek meg rajta? Mire gondoltok? Mit éreztek? Írjatok le bármit ami eszetekbe jut, vagy személyes élményt.


Korábban az egyetemi vizsgákon hordtam egy rámszabott, szolid, enyhén hajszálkás szürke öltönyt, fehér Olymp öltönyinggel, nyakkendővel, hozzáillő fekete öltönycipővel. Nekem nem tűnt fel semmi, nem éreztem magamon semmi feltűnőt (amit amúgy is kerülök) vagy különlegeset, de azt vettem észre, hogy a csajok sokkal jobban megnéztek, mint amúgy. A pasik nem, de ennek örülök is :)

Furcsának éreztem a szituációt, és kicsit zavart is. Nem vagyok visszahúzódó alkat, de ha néznek zavarba jövök és nehezen kezelem a helyzetet.

Nagyon szeretném megérteni a női gondolkodást, de én CSAK 😀 egy férfi vagyok, emiatt számomra ez teljességgel lehetetlen, emiatt kérek segítséget, tanácsot. Az akkori barátnőmnek meg nem mertem mondani, hogy mennyire megnéztek és kérdezni sem mertem Tőle.

Vár rám egy hasonló szituáció a közeljövőben és természetesen szeretném kezelni, emiatt kiváncsi vagyok, mi járhat ilyenkor egy fiatal huszonéves nő fejében.



2021. máj. 10. 01:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
36%

Az öltöny gáz - gondolat egy "fiatal, huszonéves nő fejéből".


A nők nem egy kollektív tudat, és nem is egy másik bolygóról jöttek. Felesleges túlmisztifikálni. Akinek az öltöny a gyagyája, annak felkelti a figyelmét, akinek meg nem, azt hidegen hagyja. Ennyi.

2021. máj. 10. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
81%

Neked is biztos van olyan ruha, ami feltűnőbb egy nőn, vagy jobban tetszik.


Nem tudom, miért tetszik az öltöny, egyszerűen tetszik.

2021. máj. 10. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
13%

17 éves vagyok tehát ahhoz mérd a válaszom.

azért tetszik nekik mert látszik “értelmiségi” magas pozicióban dolgozó személy vagy.

2021. máj. 10. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
13%
Az egyes miért lett lepontozva?
2021. máj. 10. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
76%
Az öltöny nem befolyásol annyit, mint hiszik. Vagy van olyan, aki szerint Orbán vagy Rogán szexibb és jóképűbb öltönyben, mint pólóban és farmerben? A hozott anyaggal az se tesz csodát.
2021. máj. 10. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
53%
Biztos azt hittek hogy te vagy a rektor vagy nem ertettek h ki ez a hulye itt full oltonyben.
2021. máj. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
67%
Számomra dominanciát sugároz,ha egy jó testfelépítésű,vonzó férfi hozzá illő öltönyt hord.
2021. máj. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
58%
Most akkor nektek az öltöny tetszik vagy a pasi?
2021. máj. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
8: Az eddigi válaszok alapján a pasi tetszik, és az öltöny egy mellékes plusz az öltöny nélkül is jó pasin.... Önmagában az öltöny nem tesz csodát, de persze hülye voltam, amikor felvetettem.
2021. máj. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
20%
Srácok,inkább vegyetek öltönyt ahelyett,hogy lepontozgattok.
2021. máj. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!