Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kéne egy kis segítség. Holnap...

Kéne egy kis segítség. Holnap vizsga és úgymond tárgyalásos öltözet kéne, de nem tudom mit illik és mit nem???

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A kérdés adott.

Tulajdon képpen én eleinte egy háromnegyedes fekete nadrágra gondoltam, fehér ing, és fekete kardigán féleség?!

Illetve a cipő az ilyen alkalmi sportos lenne, mivel más cipőm nincs. Vagyis van egy fekete balerina, de szerintem az nem illene össze.


2021. máj. 10. 22:04
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

A cipő hasonló ehhez, csak valamely része csillog, de csak feketén és szolidan. És a gumi csík része picit vékonyabb, lentebb van.


[link]

2021. máj. 10. 22:06
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a kérdés nem adott. Milyen vizsga? Érettségi? Egyetemi? Gépjármű-vezetői? Munkahelyi? Férfi vagy? Nő?
2021. máj. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Bocsánat.

Kereskedelmi képviselő, és ugye ott tárgyalni kell.

2021. máj. 10. 22:07
 4/18 A kérdező kommentje:
És nő.
2021. máj. 10. 22:07
 5/18 A kérdező kommentje:

Összeszedettebben:

Nő, iskolai vizsga, kereskedelmi képviselő szakon, ahol úgymond tárgyalni kell. És ahhoz mérten kell kinézni.

2021. máj. 10. 22:08
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nincs valami szép,letisztult egyberuhád?
2021. máj. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a háromnegyedes nadrágot felejtsd el, nem tárgyalásra/vizsgára való. A cipő sem épp nyerő. Inkább vegyél fel egy fekete hosszú nadrágot vagy szoknyát balerinával.
2021. máj. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Hát ez a probléma szoknyát nem szívesen vennék fel, illetve bolyhos is, ami látszik.

Egybe ruhám ami oda illik nincsen. Ami fekete nadrágom van az farmer ami szintén nem illik, meg már az tényleg ütött kopott.

Talán még 2 nadrágom van. Az egyik hosszú és bő, magas derékkal, de az nem áll jól, tehát hülyén néznék ki benne. A másik pedig hosszú nadrág, és hosszúkásan csíkos, talán még ez van, de ehhez sem illene a balerina.. :(

2021. máj. 10. 23:04
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen helyre tényleg nem illik a háromnegyedes nadrág, maradj egy fekete hosszúnál, ha szoknyát nem szeretnél. A felsorolásod alapján még a hússzúkásan csíkos tűnik a legjobbnak. A cipő mennyire sportos? Ha eléggé, akkor inkább legyen a balerina. Az még mindig jobban illik egy vizsgára és mivel fekete, biztos nem üt el annyira. A fehér ing és szükség esetén a kardigán jó lesz.

A felhozatalból még ez az összeállítás lesz a legjobb.

2021. máj. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
50%
Sok sikert:)
2021. máj. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!