Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek létezik ízléses...

Szerintetek létezik ízléses és jól kinéző férfi szandál?

Figyelt kérdés

Mániám a férjemnek mantrázni, hogy nyáron egészségesebb a szandál, jobban szellőzik, nem izzad be, kényelmesebb is, stb, szóval próbálom győzködni, de erre mindig az a válasza, hogy "akkor mutass olyat, ami nem néz ki gázul", és nem tudok :D Vagy ilyen sportos-jellegű szandálokat találok, vagy nagypapásakat, vagy pont, hogy gyerekeset, vagy csak simán gázul kinézőt.

Létezik olyan, ami nem ciki, és jól áll férfiaknak? Tudtok példát mutatni, hogy szerintetek az milyen?



2021. máj. 18. 20:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem nincsen
2021. máj. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
38%
A szandálok és a jól kinéző dolgok halmazának metszete üres, ergo nem, nincs a Földön olyan szandál, ami egy kicsit is jól nézne ki, szóval szerintem hagyd szegény férjedet békén ezekkel a szandálokkal.
2021. máj. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
40%
Létezik, csak nem Magyarországon.
2021. máj. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
#3: akkor ez vagy a Szahara lesz, vagy az Antarktisz. Amúgy tényleg érdekel, felcsigáztál.
2021. máj. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
32%

Nincs.

Nagyon szarul néznek ki.

2021. máj. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, valahol reméltem, hogy csak én vagyok vak, de ezek szerint igazam volt. Akkor ennyi, elengedtem a témát :D Köszönöm mindenkinek, szép napot nektek! :)
2021. máj. 19. 06:39
 7/13 anonim ***** válasza:
71%
Ha nem viszolyog tőle, hogy olyan, mintha mezítláb lenne, akkor lehet a bőrsaruk között is válogatni. Vannak igényes, elegáns darabok. Csak sajnos kevés kézműves boltban lehet találni.
2021. máj. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
39%
Felejtsd mar el a szandalt
2021. máj. 20. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem van jó pár normálisan kinéző, bár tény, hogy még mindig több a ronda, mint az igényes darab.

Én nyáron melegben általában mindig szandált hordok, bár jól megválogatom, mikor veszek egyet pár évente. Nekem eddig többnyire a Memphis-ek jöttek be, mint például ez itt:

[link]

De még az is megoldás lehet, hogy ha végképp nem találtok olyat, ami bejön, hogy esetleg nem teljesen nyitott szandált, hanem félig zárt, szandálcipőt néztek, abból is vannak jók.

Vagy esetleg papucs nem jöhet szóba, ha a szandál végképp felejtős? Papucsból is vannak, amiket lehet utcára is hordani.

2021. máj. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
56%
Pont az előbb belinkelt fajta miatt utál a többség szandált hordani...
2021. máj. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!