Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha majd jön a jóidő akkor...

Ha majd jön a jóidő akkor merjek felvenni rövidnadrágot, ha vastagok és narancsbörösek a combjaim? Vagy inkább szendvedjek hosszú nadrágban? Mennyi undort keltő a jelenség másoknak?

Figyelt kérdés

Mert nekem eléggé, főleg magamon, de mostanában nagyon nem bírom a meleget.

160cm és 59 kg vagyok, 30 éves nő.


2021. máj. 22. 20:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%

158cm és 74kg vagyok. Én felveszem. Nem picsagatyát, hanem normális rövidgatyát. Akinek nem tetszik, forduljon el. Pont leszarom mit gondolnak mások

33 éves nő vagyok.

2021. máj. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%

ne szenvedjél. nem az ember van az öltözékért, hanem az öltözék az emberért.

nem mindenkinek lesz jó véleménye róla, de ezt tudni kell figyelmen kívül hagyni. ez akkor sem lenne sokkal másképp, ha plakátra illő tökéletes tested lenne. egyesek szerint még nadrágot sem szabadna hordania a nőknek, nemhogy rövidet.

a nyári meleghez (is) úgy kell hozzáállni, mint a strandhoz: hozzá tartozik a nekivetkőzés, az emberek teste meg olyan, amilyen - akinek nem tetszik, ne nézze, és kész.

2021. máj. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
5%

Kérdező, nagyon jól tudtad, hogy el fog jönni a jó idő, a nyár, és ezt nagyon jól tudtad tavaly augusztus 31-e óta, mikor a hivatalos nyárnak vége volt, de még idén január 1-én is nagyon jól tudtad, hogy idén is lesz nyár.


Ha ezzel tisztában voltál, akkor mi a fészkes fenének nem fogtál hozzá időben tornázni, életmódot váltani és lefogyni? Nem ilyenkor kell sírni, hogy jaj, van rajtad 9 kg zsírfelesleg, meg narancsbőrös a lábad.


Minimum térdig érjen az a rövid nadrág vagy a bő szoknya, ami eltakarja a narancsbőrös lábadat.

De még mindig tudnál javítani, ha tennél érte. A jó alakért meg is kell dolgozni.


30 éves nő vagyok, 159 centihez és 46-47 kg, vékony és enyhén izmos.

2021. máj. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
98%
Ne szenvedj, vedd fel nyugodtan!
2021. máj. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%
ne erdekeljen, vedd fel azt amiben jol erzed magad. nehogy mar megsulj azert mert mas topmodell combokat akar csak latni a reggeli buszon. egyebkent ha feszelyzed magad, vegyel lenge anyagu hosszu nadragot, nagyon kenyelmesek, kevesbe izzadsz ha leulsz benne, es megfeleloen takar
2021. máj. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%

Mindenki azt vegyen fel, amiben jól érzi magát, ami neki tetszik.

Egyébként nem kell hosszú nadrágban szenvedned, vannak tök jó lenge ruhák is, rövidebb hosszabb stb.

2021. máj. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
13%

Látom, hogy itt csak azok a válaszok jók (100%), amik önvisszaigazolást adnak a kérdezőnek, aki meg megmeri mondani, hogy kétségbeesés helyett időben el kellett volna kezdeni odafigyelni magára (sőt még a kérdésre is válaszolt érdemben, hogy vegyen fel rövid nadrágot), az máris 0%.


Imádom a GYK logikáját. 🙄😫😕

2021. máj. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
96%

7es! Én konkrétam azért pontoztam le, mert nem tudhatod a kérdezőn miért van felesleg. És nem az volt a kérdés, hogy mit kellett volna tennie ellene.

Én pl frissen szült anyuka vagyok. Szoptatás miatt nem diétázhatok, és a mozogni is ésszel szabad. És ha most azt kapom meg, minek híztam annyit, jelzem nem első a baba. Az előzővel 3x ennyit ettem, mégsem híztam el. Most odafigyeltem az étkezésre, mégis dagi lettem.

2021. máj. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

#8

A kérdésre is válaszoltam érdemben, tehát ebből kifolyólag nem lehet 0%-os a válaszom, legfeljebb félig hasznos, ha mindenképpen kötözködni akartok.

A másik, aki nem ludas, az nem panaszkodik. És mivel a kérdező nem adott meg semmi támpontot, csak ennyit, ezért joggal feltételezhetem, hogy elhanyagolta magát.

A szoknya miért nem opció például? Egy lenge térdig érő szoknya még jobb is, mivel jobban takar, mint egy rövid nadrág.


Aki pl. szült, az nem hiszem, hogy pont feltenne most jelenleg ilyen kérdést, mivel nagyobb problémája is van, mint ez.

2021. máj. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
27%

9es mondjuk ebben igazad van. Eszemben sincs panaszkodni a hurkáim miatt jelenleg :)

1es és 8as vagyok.

2021. máj. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!