Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfiaknál mokaszin viseléseko...

Férfiaknál mokaszin viselésekor (ami alá csak egy balerina zoknit veszek fel, tehát nem látszódik a zokni) és a gatya és mokaszin közötti részen kilátszódik a boka, illetve a láb egy része, emiatt illik borotválni a lábat?

Figyelt kérdés

Elég szőrös típusúak a lábaim, ezért kérdezem, hogy így hülyén néz ki és borotváljam, vagy inkább pont így a férfiasabb?


25f



2021. máj. 24. 10:48
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Láttam így is, úgy is, tehát ki ki maga dönti el, nemi hogy a jobb. Én személy szerint leborotválom.
2021. máj. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%
minek kene borotvalni?! egy ferfi laba szoros, maradjon is szoros.
2021. máj. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
23%
Általában nem borotválják ezért a lábát. Én akin láttam ilyet, azé nem volt szőrös úgy. Én borotválom, de én vékony harisnyával hordom ezt a cipőt, azért is szőrtelenítés van.
2021. máj. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
31%

Az igényesebbikje leborotválja, az igénytelennek meg mindegy, az megmagyarázza azzal az olcsó szöveggel,hogy egy férfi szőrös.

Egy nő is az alapból,de mégis adnak magukra.

2021. máj. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Ilyen kérdésekre nem érdemes válaszolni, mert bármelyik oldalt képviseled, lepontoznak.
2021. máj. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
11%

5. A 4-es vagyok. És ha felpontoznak idővel nyersz valamit?

Engem folyton lepontoznak, de szharok rájuk. A rák egye ki a belüket, ha ez a legnagyobb örömük.

2021. máj. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
23%

A fiataloknál divat is hogy bokát villantsonak.

99%uknak szőrös a bokája.


Remélem segítettem.

2021. máj. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Bármelyik verziót is választod, hülyén néz ki.
2021. máj. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem undi ha szőrös, sokkal esztétikusabb ha nektek is sima a lábatok, barátom is borotválja. És ezzel másik 3 barátnőm is egyetért. :)

29N

2021. máj. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem is, meg szerintem egy testszínű harisnyával szebb is, mint a szőr ott.
2021. jún. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!