Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vettem egy leggingset edzeni,...

Vettem egy leggingset edzeni, de kicsit átlátszik.Ha női boxert veszek alá, akkor nem látszik át a fenék résznél. Fel vehetem így edzőterembe?

Figyelt kérdés
Azért vettem meg ezt, mert nem ilyen műszálas, hanem modál, viszkóz és pamut keveréke, nagyon kényelmes, nem szorítja a hasam, és hamar szárad, nem büdösödik be ha bele izzadok. Itthon már egy hónapja használom. Csak hát eléggé testhez álló, nem tudom hogy az baj e edzőterembe. Hosszú polóval venném fel. Csak nincs kedvem műszálas cuccban edzeni😕
2021. máj. 24. 18:12
 1/5 ívy1 ***** válasza:
87%
Olyan színű bugyit vegyél alá,mint a leggings színe és akkor nem észrevehető. Amúgy a lycra elasztán anyagú leggingsek is műszálas anyagúak,a tornadresszek is ilyen anyagból készülnek mert ezek nem beszívják(mint a pamut)hanem elvezetik az izzadságot.
2021. máj. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
testszínű vékonypantos tanga
2021. máj. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Hát ha simán felvéve átlátszik, az gáz lesz terembe. Akkor pl. guggolás közben gyakorlatilag szitává nyúlik. Hordd otthonra, emberek közé meg vegyél valami normális minőségű sport cuccot.
2021. máj. 25. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sunshinedoll ***** válasza:
90%

Ha nem érzed magad kellemetlenül, akkor felveheted.

A testhezállóval sincs baj, áttetszővel sem, nagyon sokaknak áttetszik kicsit a leggings, ha pl mélyre guggol az ember, nagyon sokakat nem zavar.

2021. máj. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
27%
Ízléstelen lenne nagyon, főleg ha átlátszana, vegyél fel egy melegítőt, ha fázol, ha nem akkor meg egy normális rövidnadrág, de semmiképp ne öltözz kirakatnak, biztos sokak csorgatnák a nyálukat, de szerintem aki kicsit értelmesebb az manapság kerüli az ilyen öltözetet nyilvános helyeken és ízlésesen öltözködik !
2021. máj. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!