Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy oldjam meg ,hogy a...

Hogy oldjam meg ,hogy a ballagáson kevesbé legyen kellemetlen?

Figyelt kérdés
Nekem a lábamon vannak striák és a ballagason szoknyába kell lenni. Felpróbáltam egy börszínű nejlon harisnyát hátha ugy kevesbé látszik de nem segített. Majd még megpróbálkozom talán a fehérrel is, de a mai ballagásokon meg már lehet ,hogy gáz ha felveszek egy fehér harisnyát úgy ,hogy a legtöbb lányon vagy nincs vagy csak egy bőrszínű van. Segitsetek mit tudnék tenni ,hogy kevésbé látszódjanak a striáim a harisnya alatt.

2021. máj. 28. 22:56
1 2
 1/12 anonim válasza:
15%
Ne jelenj meg.
2021. máj. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%

Fekete harisnya nem opció?

Szerintem pont nem fog senkit érdekelni amúgy, hogy milyen harisnya van rajtad, vagy hogy van-e rajtad egyáltalán.

2021. máj. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
45%

Lehet kapni mintás harisnyákat.

Nagyon jól tudnak mutatni.

Valami kis szolid darabot válassz.

2021. máj. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%

//Amúgy meg nincs rajta semmi szégyellni való!

Alkalomra oké, takard el (csípdkimagad,teddoda) , de ne takargasd állandóan, ne így élj.

Nem azok beszélnek rajtad, milyen ember vagy valójában. //

2021. máj. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Hidd el, hogy senki nem fogja azt figyelni. Vegyél fel testszínű harisnyát és ne aggódj.
2021. máj. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
Plusz egy szavazat a fekete harisnyára.
2021. máj. 29. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
97%
Van olyan harisnya pl Bellinda perfect 40den,ami nem áttetsző, elfedi az ilyen hibát,de szép fényes fajta.
2021. máj. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
*testszínben.
2021. máj. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Folyékony harisnyával befújod.

Alapozó/korrektor.

De a striák senkit nem érdekelnek, nyugi. És szinte mindenkinek van. Még a fiúknak is! Egy természetes dolog, senki nem fog vele foglalkozni, valószínűleg fel sem fog tűnni.

2021. máj. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
98%
A 7-es hozzászólóval egyet értek. Egy 40denes harisnya elég vastag hogy eltakarja a "hibákat". Nagyon szép fényesek is. Nekem is van pár ilyenem.
2021. máj. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!