Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Festett már be valaki otthon...

Festett már be valaki otthon magának ruhát?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Esküvőre megyek a hétvégén és vettem egy csodaszép ruhát, aminek imádom a fazonját és krémszínűnek/bézsnek írták a shopon.

Az a gáz, hogy nekem totál fehérnek néz ki.. Láttam, hogy van olyan alternatíva, hogy textilfestékkel át lehet színezni ruhát (ez egy mini ruha, plusz én is mini vagyok 32-es a méret).

Valaki csinált már ilyet, mennyire jól kivitelezhető ez? Én az Iberia festékeit néztem.

Vagy akkor már ajánlatosabb üzletben megcsináltatni ezt? Csak ötödikére már kéne nekem a ruha..

Szerintetek?



2021. máj. 30. 11:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pár foltban megkopott fekete öltönynadrágot színeztem már vissza az eredeti színére. Egy ruha teljes átszínezésével biztosan nem kísérleteznék, jó esély van rá, hogy tönkremegy az egész és egy ronda foltos, nem egyenletes színű valami lesz a végeredmény. Inkább vegyél/válassz egy másik ruhát.
2021. máj. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor egyedül semmiképp se kísérletezem.. Láttam Pesten üzleteket, akik elvileg vállalnak festést, akár alkalmi ruhákét is. Lehet oda kéne bevinneü, de nem tudom mennyi időt vehet igénybe.
2021. máj. 30. 11:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Hívd fel őket és kérdezd meg. Egy egyszerű pamutpóló nyilván egyszerűbb, azt még talán otthon is be merném vállalni, de egy alkalmi ruhát semmiképp. Egyébként milyen anyagból van? Nylont, poliésztert, viszkózt mindenképp profira bízz.
2021. máj. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

100% pamut ruháról lenne szó

És mini, térd fölé érő.

Igazából egy lágy esésű, egyszerű nyári ruháról van szó,ami alkalmakon is megállja a helyét.

2021. máj. 30. 14:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Én festettem már be por alapú textilfestékkel amit forróvízben kell feloldani:) ha fehér a ruha akkor bármelyik színnel elérheted a neked tetsző àrnyalatot. Én hobby boltban vettem a festéket. Érdemes kettőt venni, biztosan elég legyen a ruhára:)
2021. máj. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


Itt írja a használati útmutatót is.:)

2021. máj. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget nektek! (:

Szerintem holnap felhívom az üzletet amit találta, hogy hány napon belül tudnák teljesíteni.

Ha nem végeznének hétvégére hát nincs mese, befestem én..

Láttam már én is kellélest, ahol nagyon sok szín közül lehet válogatni.

2021. máj. 31. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!