Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Engem nőként zavar, ha 30 év...

Engem nőként zavar, ha 30 év feletti férfiakat rövidnadrágban látok az utcán mászkálni. Nem érzik ezek a férfiak gyerekesnek a rövidnadrág-viselést?

Figyelt kérdés
Úgy néznek ki mindnyájan a rövidnadrágban (alaktól függetlenül), mint a nagyra nőtt óvodások. Ha ducik vagy kövérek, akkor jóllakott óvodásnak tűnnek, ha soványak, akkor éheztetett óvodásnak látszanak.

2021. jún. 2. 14:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Engem meg az ilyen kötekedő kérdések zavarnak? A rövidnadrág egy általános viselet meleg időben, nincs ezzel semmi gond!
2021. jún. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
És akkor mégis mit vegyenek fel hőségben? Valami opciót tudsz ajánlani? Vagy süljenek meg, és csak a nők joga a kényelmes nyári viselet.
2021. jún. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
98%

32-33 fokban, tomboló kánikulában a legkevésbé az érdekli őket hogy "nagyranőtt óvodásnak" látszódnak rövidnadrágban...

Én is elmúltam 30 és hordok rövidnadrágot, mert bizonyos évszakokban hasznosabb és kényelmesebb, mint a hosszúnadrág

Irigyellek, ha ez a legnagyobb problémád, de komolyan!

2021. jún. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
Jó lenne, ha linkelnél képet, hogy milyen fazonra gondolsz. Elismerem, hogy vannak nagyon gagyi és rémesen kinéző rövidnadrágok, de soknak szuper a fazonja.
2021. jún. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%
Engem az olyan emberek zavarnak, mint te, akik olyan dolgokba is belekötnek amikhez az égvilágon semmi közük nincsen - ilyen pl. mások ízlése és öltözködése.
2021. jún. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%

A kérdés jelentve!


Kérdező, már ha egyáltalán nő vagy, remélem tudod, hogy ezzel megint csak minket, nőket, a saját nemedet szégyeníted meg a viselkedéseddel! Anyád is ugyan ilyen, mint te?


Szúrd ki mind a két szemedet, és akkor nem fogsz neked nem tetsző dolgokat látni.

2021. jún. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
97%

Engem nem zavar. Nem várom el senkitől, hogy 40 fokban is farmerban aszalódjon.

Nyilván rövidnadrágból is van sokféle, és tényleg nem mindegyik néz ki kulturáltan, de lehet azért ízléseset találni közülük.

38N

2021. jún. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
96%
Akkor ne nézz oda. Istenem, és még nőnek nevezi magát, inkább mondd magad kislánynak ilyen nézettel. Mondom ezt nőként.
2021. jún. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem nem néznek ki rövidgatyában óvodásnak.

Ellenben te úgy gondolkodsz, mint egy óvodás.

2021. jún. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
94%

Engem nem "zavar", de szerintem is elég mókás viselet férfiakon és nőkön is, ezerszer esztétikusabbnak és praktikusabbnak gondolok egy jó anyagú vékony hosszúnadrágot.

Ettől függetlenül elég dedós dolog hogy így felhúzod magad rajta és ócsárolod őket, ha nem tetszik ne nézz oda, és kész. Nekem bevált.

2021. jún. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!