Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Honnan lehet igényesen, jó...

Honnan lehet igényesen, jó minőségűen, csinosan öltözködni viszonylag olcsón?

Figyelt kérdés

Fiatal lány vagyok, már nem tini, és próbálnám a szedett-vedett ruhatáram kicsit nőiesíteni.

Nem érdekel a divat, az érdekel, mi áll jól rajtam, jó minőségű és tartós legyen.

Stílusra a jól kombinálható alapdarabok és emellett egy-két csinos, nőies, romantikus darab számomra az ideális ruhatár. Inkább a test vonalát követő, derekat hangsúlyozó szabás tetszik, kortalanabb elegancia, nőies vonalak, nem a lezser/rocker stílus.

Eddig főleg turiból öltözködtem, de az utóbbi pár évben azt látom, hogy az árak mennek felfelé, a minőség pedig lefelé. Ráadásul csomó minden szép ruha nagy méretre van, így nehezebb 36-38-ast/S-est találni.

Ha valami kortalan, minőségi alapdarabot vennék, arra hajlandó vagyok többet is szánni.


Milyen boltokat, márkákat ajánlotok Budapesten? Rendelni nem szeretnék, turizás megtanított arra, hogy ami a vállfán jól mutat, az rajtam nem biztos, illetve a standard méretek sem mindig jók rám (vékony derék, nagy mell miatt vagy nagyobb darabnak tűnök, vagy mellben szűk). Igazából igényes használtruha üzlet ajánlásának is örülnék.

Köszönöm szépen!



2021. jún. 5. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:
95%

Nem tudom mennyi energiád van az életben, de szerintem segítene neked ha tudnál egy kicsit varrni.

Egy egészruha derekából ha be tudsz egy kicsit csípni, máris jobban fog állni, könnyebben találsz magadnak cuccokat így.

Én is nemrég kezdtem el újra varrni sok év kihagyás után, és sokat segít tényleg. Mondjuk időigényes és kell hozzá kézügyesség az tuti.


Youtube-on Evelyn Woods-nak van fennt egy tonna videója arról, hogyan alakít át turiban vett ruhákat csinos vintage ruhákká. Sokat lehet belőle tanulni. :)

2021. jún. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Bikás Parkban lévő Humanaban van rengeteg 36/38-as méretű ruha ott nézz körül:) Én főként most már turiból vásárolok, alapdarabokat kombinálok kiegészítőkkel.
2021. jún. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem az orsay weboldalán nézz körül. Én is hasonló stílusban öltözködöm, és szinte mindenem onnan van. Nagyon megbízható minőség, és gyakran adnak kedvezményeket is.


25/L

2021. szept. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!