Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen ruhában (link) illetlens...

Ilyen ruhában (link) illetlenség esküvőre menni?

Figyelt kérdés

Szóval csíkos szoknya és fekete top kombó. Tudom, hogy teljesen fehérben, feketében nem illik, de itt egyik sem dominál.

Köszönöm!


[link]



2021. jún. 9. 12:52
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Bocsi, az első linket elég furán rakta be :D
2021. jún. 9. 12:52
 2/18 A kérdező kommentje:
Még egy kép: [link]
2021. jún. 9. 12:54
 3/18 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nem esküvőre való ruha.
2021. jún. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
A vastagabb csíkos szoknyás kombó nekem jobban tetszik, mint a vékony csíkos. Egyébként és simán felvenném, de a legjobb az ha egyeztetsz a menyasszonnyal. Ha nem egy menyaszörnnyel van dolgod, akkor nem lesz belőle probléma.
2021. jún. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem vészes ez esküvőre
2021. jún. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felveheted
2021. jún. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs benne kivetni való.

Én voltam fekete ruhában is esküvőn, meg is volr beszélve, hogy mindenki úgy ahogy jól érzi magát, mert ez a lényege az egésznek, nem az hogy egész nap és este ott feszengjen az ember, mert nem vehet fel bizonyos szineket.

2021. jún. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat! Nekem a vastagabb csíkos verzió van a szoknyából. A menyasszony kedves, laza (nagynéném, anyukám húga), a násznép véleménye meg öszíntén szólva annyira nem érdekel, csak a menyasszonyé, mert ez az ő - és a vőlegény - napja. Őt megkérdezem majd, az a biztos.
2021. jún. 9. 13:44
 9/18 A kérdező kommentje:
őszintén - bocsi, angol billentyűzetem van
2021. jún. 9. 13:45
 10/18 anonim ***** válasza:
95%
Nem egy tipikus esküvőre való ruha, de amúgy nem rossz és mivel se nem túl fehér, se nem túl fekete, szerintem a színével nem lesz gond. Főleg ha a menyasszony laza ilyen téren.
2021. jún. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!