Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok! Miért vesztek fel...

Csajok! Miért vesztek fel fehér szoknyához fekete tangát, ami fixen átüt rajta?

Figyelt kérdés
2021. jún. 9. 13:24
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
És ti fiúk,miért vesztek olyan szűk farmert,amin fixen átüt a farkatok mérete? (Már ha fiú a kérdező)
2021. jún. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Vesz a fene. Aki mégis, az fel akarja rá hívni a figyelmet.
2021. jún. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem hordok fehér szoknyát,és nem hordok tangát.
2021. jún. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

en nem csinalok ilyet, de ilyenkor 2 lehetoseg van:


1. vagy direkt figyelmet akar az illeto (kozonseges)


2. vagy egyszeruen csak nem figyel ra, azt hiszi, nem latszik at, atcserelete a nadragot, bugyit meg nem stb stb

2021. jún. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
Igénytelenség. Utoljára a középiskolában volt szerencsém ilyen látványhoz, így akarták felhívni magukra a figyelmet, mellőzve a jóízlés minimális szintjét is.
2021. jún. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
12%

A melleink mérete is átüt ennyi erővel, első. De az ízléstelenséget büntetni kellene.

Btw, az én párom mérete is kivehető volt, de nem azért, mert direkt szűkebb nadrágot vett, hanem önmagában a mérete miatt. Nem hinném, hogy bárki szándékosan nyomorítaná meg a legnemesebb részét.

2021. jún. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Nem mindenki színkoordinálja a cuccait. Van, aki azt vesz fel reggel, ami ráesik a szekrényből, ha kinyitja.
2021. jún. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ilyen rosszindulatúnak lenni, lehet, hogy szimplán nem veszi észre, eszébe sem jut, hogy átlátszij.

Én pl. már nem egy barátnőmet figyelmeztettem rá (lányként), hogy a fekete legginsükön keresztül tökéletesen átlátszik a bugyijuk mintája, és döbbenten pislogtak, aztán vettek új leggingseket, amik már nem voltak ilyen átlátszósak. Simán lehet az is, amit már írtak is előttem, hogy napközben átvették a szoknyát, de a bugyit már elfelejtették átcserélni. Nem mindenki fordít akkora energiát az outfite összeállítására. 😅

2021. jún. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%
Kérlek ne általánosíts. Előfordult, hogy véletlenül vett feketét, bár azis lehet hogy szimplán ribiskedik, bár ez ritkább inkább az első valószínű
2021. júl. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!