Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Akik elhagyták a melltartót:...

Akik elhagyták a melltartót: ti nem féltek, hogy lehet egyik mellbimbó fog állni, másik nem?

Figyelt kérdés

Mostanában barátkozok a gondolattal, hogy nincs értelme melltartót hordjak, mert egyrészt kicsi a cicim (A-B kosár közötti), másrészt amikor itthon vagyok, akkor nincs rajtam és nem érzem fizikai hátrányát (pl. nem fáj a hátam).

Most pedig Miafemme podcast hatására még bátrabb lettem, de közben van egy olyan félelmem, hogy mennyire gáz, ha egyik melltartó áll, másik nem. Nekem befelé forduló mellbimbóm van, viszonylag ritkán áll, de nem feltétlenül egyidejűleg a kettő.

Akik hasonló cipőben járnak, hogy éltétek meg ezt?

Vagy egyáltalán bárki aki elhagyta a melltartót: voltak ilyen jellegű feszéjeitek?



2021. jún. 10. 10:21
1 2
 1/11 Metionin ***** válasza:
100%
Én még sosem gondolkodtam ezen, mind2 befelé fordul és még sosem láttam őket kijönni. De szerintem tök normális az is ha csak az egyik jön ki, mások meg nem hiszem hogy ezt figyelnék.Úgy alapból nem vettem még észre hogy bárki a mellem figyelné, igaz nem is nagyon van mit :D pedig rendes melltartót tizenplusz éve nem hordok már.
2021. jún. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Nekem is A/B közötti melleim vannak, de nekem átüt a bimbi, ha nincs rajtam melltartó😀Ezért mindig hordok, nem akarom, hogy azt bámulják. Gondolom te sem szeretnéd. Egy barátnőm nem hord soha, de neki szó szerint lapos a mellkasa, szóval nincs is mire melltartót felvennie szegénynek. Más lányról nem tudok, aki ne hordana melltartót.
2021. jún. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Istvan485 ***** válasza:
21%
Férfi vagyok szexy a női mellek izgatnak is sok helyen meg fordulók és volt olyan kapcsolatom hogy amikor mentem dolgozni a hölgy volt otthol és mém hordót melltartót és mindig ki bimbózót egyszer meg dicsértem hogy milyen szexy a mellbimbóikra hogy feszülős pólón ki kandikál és szeretném meg simogatni es meg engedte és azóta is van kapcsolat titokban
2021. jún. 11. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
Nekem b-c melleim vannak. Nem nagyok, gondolkodtam rajta en is h jobb lenne nelkule. De nem sajnos atut a mellbimbom es azt nezik sokan. Ami eleg kellemetlen.
2021. jún. 11. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
4es vagyok. De van erre is egyébként mar megoldás, bimbo tapasz. Elméletileg jo. Gyakorlatilag nem tudom. Maradtam a melltartónal
2021. jún. 11. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én föl se vettem, igaz, hogy A-ra és semmi gondot nem érzek. Nem vettem észre, hogy megbámulnának. (16)
2021. jún. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
24%
A pasikat nagyon izgatja az álló bimbó!
2021. jún. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hirdok,nem érdekel,ha latszik.
2021. jún. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%
A felsőim zöme nem "átütős" az anyaga vagy épp az ott elhelyezett minta miatt -, amihez meg kéne, ott a tapasz.
2021. jún. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Csak itthon nem veszek fel melltartót, se télen se nyáron.

Meg ha átütnek sem izgat, a kutya se nézi őket.

2021. jún. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!