Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfiként érdemes több pár...

Férfiként érdemes több pár cipőt tartani?

Figyelt kérdés

Van egy pár bőrcipőm, ami pl az irodai munkához jó. Meg egy futócipőm edzéshez.


Érdemes ezeken kívül még egy pár hétköznapi (pl kirándulós, boltbamenős) cipőt venni?


Azt tudom, hogy a hölgyeknek sok cipőjük van. De férfiként nem tudom mi a szokás.



2021. jún. 10. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy hétköznapi még jó lenne mellé, de igazából ahogy neked jó. Gondold végig, hogy mire van szükséged, mit hordanál és az alapján dönts, az telejsen mindegy, hogy másoknak milye van. Ha van rá igényed, akkor a leggyakrabban használtból lehet kettő (ami gondolom nálad a munkába járós), hogy tudd váltogatni. Mondjuk egy fekete meg egy barna. De ez is olyan, hogy ha te nem érzed szükségesnek és elég a mostani, akkor nem kell, csak egy lehetőség.
2021. jún. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
39%
nekem férfiként legalább 25-30 pér cipőm van. mindig van olyan cipőm ami még nem is volt a lábamon. én úgy gondolom, hogy több cipővel kéne rendelkeznie minden embernek, de nekem is van olyan ismerősöm akinek kér pár cipője van. mindenki maga érzi, hogy mennyire van igénye.
2021. jún. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Metionin ***** válasza:
100%
Sokat számít az is, hogy mivel és mennyit közlekedsz. Igaz én nő vagyok de egy fajta cipőből mindig 2 pár van egyszerre, mert ha az egyik pl. beázik vagy koszos lesz és tisztítani kell, akkor legyen váltó. De aki kocsival jár mindenhova, azt nem nagyon fenyegeti ez sem. Igazából ezt neked kell eldönteni, hogy hány és milyen cipőre van szükséged.
2021. jún. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
nem néznek hajléktalannak, hogy minden egyes nap ugyanaz a cipő van rajtad?
2021. jún. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
69%
Az ilyen egyén és körülmény függő. Mi hiába mondunk valamit. Semmit nem tudunk rólad.
2021. jún. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!