Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet nagyon vékony...

Hol lehet nagyon vékony derekú rövid nadrágokat venni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egész Zalegerszeget végig jártam és sehol nem találtam olyan rövidnadrágot ami jó az iszonyat vékony derekamra. Az összes vagy a derekamtól állt el kb 10 centire, vagy a combomat szorította el de akkor is nagyon elállt. Valahol tudtok olyan boltot ahol vékony testalkatra vannak nadrágok?

2021. jún. 12. 11:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én azt tudom javasolni, vegyél olyat, ami jó a combodra, és használj övet a derekadra. Boltot sajna nem tudok. Esetleg varrathatsz magadnak.
2021. jún. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Metionin ***** válasza:
Cropp-ban vettem tavaly olyat ami tökéletesen passzol, 60 cm a derekam. Most is lehet kapni ugyanazt, magasderekú short néven. Ugyanennek a normál derekú változata is passzos.
2021. jún. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!