Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek hordhatom suliba?...

Bianka 566 kérdése:

Szerintetek hordhatom suliba? bővebben lent.

Figyelt kérdés
Ma vettem egy ruhát (egybe részes szoknya) nekem nagyon tetszik nem túl rövid viszont testhezálló, és a haspóló szerintetek mennyire iskolába való?

2021. jún. 15. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Már készülsz a szeptemberre?
2021. jún. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen iskolakezdésre vettem
2021. jún. 15. 19:23
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hány éves vagy. Szerintem a haspóló nem suliba való. Mondom ezt úgy, hogy nekem is van. Itt a nyár, hord most. A szoknyát, ha le tudsz benne ülni anélkül, hogy felcsúszna, és nem érzed benne magad kényelmetlenül szerintem felveheted nyugodtan. Bár így, hogy nem tudjuk milyen eléggè nehéz véleményt mondani.
2021. jún. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
45%
attól függ milyen suli. énis mindig felveszem, hiába tiltja a házi rend. naponta 1-2 tanár megszól érte, de különösebben semmit nem kapok:D
2021. jún. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem valami vallásos suli akkor tapasztalatom szerint annyira nem szokta érdekelni a tanárokat. Ne legyen kint belőle a segged meg a melled, a hasad szerintem meg senkit nem érdekel ha kint van. Nálunk is kb az összes lányon haspóló volt most így év végén a meleg miatt, és év elején is az lesz ha olyan hozzá az időjárás. Sőt télen is szerintem nem volt olyan nap hogy az osztályból minimum 1 lányon ne lett volna haspulcsi. Ha általános iskola ott viszont nem szoktak annyira örülni az ilyenknek, nálunk ott megesett hogy valakit hazaküldtek nem megfelelő öltözet miatt, pedig csak egy ráadásul nem is túl rövid haspóló volt rajta. Szoknya miatt meg ha nem rövid és engedélyezett a rövidgatya akkor nem szólhatnak. Esetleg annyi hogy vegyél fel alá egy safety shortot ami lényegében egy rövidgatya. Én szoknyához mindig hordok mert kellemesebben érzem magam így és ha valamelyik tanár mégis szólna akkor megmondhatod hogy rövidgatya van alattad szóval nem látszik ki semmid.
2021. jún. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat gimibe járok, nem vallásos
2021. jún. 18. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!