Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Budapesti humana vélemény?

Budapesti humana vélemény?

Figyelt kérdés
Szombaton megyek Budapestre és ha jól láttam második hét szombatján 100 forint/db-ért lehet ruhákat venni. Az lenne a kérdésem hogy ilyenkor még megéri bemenni humanákba, lehet találni jó cuccokat még? Ritkán járok oda nem tudom megérné-e órákat elpazarolnom ott. Szerintetek melyik humanába lenne érdemes mindenképp bemennem?

2021. jún. 16. 19:56
 1/2 anonim válasza:
100%

Ki lehet fogni jó cuccokat még így szombaton is, viszont azzal számolj, hogy ugye most létszámkorlát van és előfordul a hosszú sorban állás. Érdemes nyitás környékén érkezni, mert míg sorban állsz, elviszik a választék felét :D

A Tétényi Humana viszonylag nagy, de én pl. előző alkalommal be se jutottam. A Flórián téren voltak jó fogásaim, esetleg még az Árpád Üzletháznál lévőt tudom ajánlani. Igazából amelyik útba esik neked, azt válaszd. Mindenhol sok a használhatatlan darab is sajnos, de ugyanennyi esély van szebb ruhákat, kiegészítőket is találni :)

Jó turizást!

2021. jún. 17. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én eddig a humanákban vettem a legjobb cuccaimat. Ok, volt, hogy nem találtam magamnak semmit, de elég vállógatós vagyok.

Az eddigi legjobb fogásom egy Amerika bőrkabát volt 1500-ért

2021. jún. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!