Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A férfiak miért hordanak...

A férfiak miért hordanak nyáron is cipőt?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem, hogy a férfiak többsége nyáron 60 fokban is zoknit, sportcipőt vesz fel. Miért? Azt még megértem, ha melóban van ilyen elvárás, de azonkívül? Nem kellemesebb egy papucs vagy szanda ilyenkor?

2021. jún. 18. 20:25
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
97%
30 fok folott kezelem a labam izzadasgatloval, nincs nagy kulonbseg cipovel egy szandalhoz kepest kenyelemben.
2021. jún. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
65%
miért? járkáljak full mezitláb? mondjuk nem rossz, amíg nem lépsz bele semmibe
2021. jún. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
85%
nekem van nyári, mesh felsőrészes cipőm. azon konkrétan a szél átfúj
2021. jún. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 A kérdező kommentje:

#2: ne járj mezítláb, van papucs vagy szanda is.


#1, #3: egy cipő szerintem soha nem lesz olyan szellős, mint egy papucs, akármennyire is jó minőségű nyári cipőről legyen szó.

2021. jún. 18. 20:38
 5/62 anonim ***** válasza:
95%
Nem szamit, mennyire szellos, ha egyszer nem fog izzadni az izzadasgatlo miatt.
2021. jún. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 A kérdező kommentje:
#5: Jó jó ezt értem, de kétlem, hogy minden férfi, illetve azt is hogy a többségük lábsprayt használna.
2021. jún. 18. 20:45
 7/62 anonim ***** válasza:
96%
Hát ha nem izzad, akkor is kellemesebb anélkül.
2021. jún. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim válasza:
83%

Én lányként is egész nyáron sport meg tornacipőket hordok, mert egyrészt ez passzol a ruhatáramhoz, másrészt utálom a szandálokat meg a papucsokat, más emberek lábát is utálom nézni a buszon, rohadt igénytelen a legtöbbnek, és ugyan az enyém távol áll az igénytelenségtől, de akkor is utálom a nyitott cipőket.

Egyébként sincs melegem bennük, akkor nem hordanám.

2021. jún. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
91%
Nézd, szinte mindennap vezetek(lehet papucsban is, de megcsúszhat benne a lábad, ami baleset veszélyes)szóval marad a cipő. Ha ne adj isten fizikai konfliktusba keverednek valakivel, nem tudok papucsban egy normális kombinációt ütni, mert nem tartja stabilan a lábam.(így nem tudod a teljes testsúlyos belevinni az ütésbe) Otthon sokat jövök, megyek, szerelgetek, fűkaszálok amit meg acélbetétes bakancsban csinálok, mert így védve van akis lábam(pl. Ha valami ráesne a lábamra vagy szögbe lépnék). Persze bele izzad, de nyilván tisztálkodik az ember egy nap többször is. Csak bent a házban hordok papucsot, ami a benti dolgokra tökéletes. Remélem tudtam segíteni. 30/f.
2021. jún. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 A kérdező kommentje:

#9: Köszi! A vezetést megértem. A verekedésre való állandó készültség kevésbé tűnik életszerűnek. A szerelés is félig-meddig érthető számomra, tevékenységtől is függ. De alapvetően az olyan tevékenységekre gondoltam, amik közösek a nők és férfiak számára. Például ha elmész a boltba venni egy kenyeret, akkor ahhoz nem értem miért kell cipő.

Félreértés ne essék, semmi gond nincs vele, mindenki azt hord amit jólesik, csak tényleg nem értem. Egyszerűen nem tűnik logikusnak, mintha saját magukat szivatnák vele a férfiak, teljesen fölöslegesen.

2021. jún. 18. 21:11
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!