Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez a “combfix” jól néz ki?...

Ez a “combfix” jól néz ki? mihez lehetne felvenni?

Figyelt kérdés
[link]
2021. jún. 19. 10:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Oda van írva "Japán diák cosplay jelmez"

Ezen túl csak a fantáziád szab határt hogy mihez veszed fel.

2021. jún. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Hát ezt nem is tudom értelmezni. Két ilyen gumi a combod körül? Szerintem nem néz ki jól még ilyen rövid szoknyával meg hosszù zoknival sem.
2021. jún. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
7000 forint? xD Alin 1$.
2021. jún. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem combfix csak egy öv a combra tekerve.
2021. jún. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem jól néz ki. Pajkos kis kiegészítő az outfithez:D
2021. jún. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%

Nekem ez az egyszerű változat nem tetszik, viszont egyébként imádom az ilyen típusú harisnyatartókat.

Nekem ilyenem van: [link]

Én goth/punk-rock ruhákkal szoktam hordani, fekete szakított rövidgatyával vagy fekete/kockás/piros-fekete szoknyával, akár magában, akár neccharisnya fölé, akár combfixként, combzoknival. Általában csak az egyik lábamon hordom, de combzoknival néha a másikra is felveszem.

2021. jún. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#6 uhhh 😍

nagyon szexis, en is egy enyhe goth stilusban oltozok, meg vannak tetkoim, piercingem.

azert amit te hordasz, azt nem vallalnam be a kis varosban ahol lakom, de biztosan nagyon jol all rajtad

2021. jún. 20. 13:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a harisnyatarto amit #6 is mond akár egyszerübb is jól néz ki de ez hogy nem kapcsolódik semmihez csak ùgy ott van egy kicsit furán néz ki
2021. jún. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!