Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hány fok kell a tizenéves...

Hány fok kell a tizenéves lányoknak ahhoz, hogy ne sportcipőt viseljenek nyáron?

Figyelt kérdés

Ti is megfigyeltétek már, hogy nyitott cipőben (pl. szandálban) alig látni az utcákon tizenéves lányokat? 10-ből 9 így öltözik: rövidnaci+fehér sportcipő.

Aztán a strandon olyanok lesznek, mint akik fehér zokni viselnek...



2021. jún. 21. 16:48
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
91%
Kényelmesebb nekik, mint a szandál. Mit kell ezen pattogni? Mindenki azt visel, amit szeretne.
2021. jún. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
93%
Nem mindegy neked mit viselnek? A sportcipő sokkal kényemesebb és egészségesebb mint azok a vékony talpú pántos szandálok amikez a lányoknak gyártanak és kb semmit nem tartanak.
2021. jún. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
86%
Azt hordunk, amit akarunk :). Én is sportcipő-párti vagyok, kényelmesebb és jobban érzem magam benne (tetszik a fehér, de nem hordok, mert nem tudok rá vigyázni xD), de a legjobb mezítláb (persze nem az utcán) :D.
2021. jún. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
12%

Biztos gombás a lábkörmük, és nem akarják mutogatni.... :-D


(az már más kérdés, hogy pont attól gombás, hogy zárt cipőben van napi 8-10 órát a lábuk...)

2021. jún. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Igen, elképzelhető, hogy ez egy ördögi kör: minél többször hordanak zárt cipőt, annál gombásabb a lábuk, és minél gombásabb a lábuk, annál valószínűbb, hogy zárt cipőt vesznek fel.
2021. jún. 21. 17:04
 6/29 anonim ***** válasza:
97%
Nem kell zárt cipőben lenni egész nap, ott az otthoni papucs (zokni nélküli használatának) lehetősége, és a jól szellőző zoknik, lábbelik viselése. 3-as voltam.
2021. jún. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
98%
Speciel ma rajtam is sportcipő van, pedig nem vagyok már tini. Egy kiválóan szellőző Skechers Air Cool, nem is túlságosan zárt modell. Kényelmes, és nem lesznek benne koszosak a lábujjaim. Miért zavar ez téged?
2021. jún. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
98%

Állandóan zárt cipőt hordok de nem gombás a lábam...

Nem tudok felvenni papucsot vagy szandált mert egyszerűen nem kényelmes, csúszkal benne a lábam. Ennyire egyszerű

2021. jún. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
10%
Ez most a divat, ahogy régen a vasbetétes bakancs, meg a többi hülyeség. Manapság akkor vagy "trendi", ha ruhának csúfolt lyukas zacskókat aggatsz magadra.
2021. jún. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Zavar, mert lábfej-fetisiszta vagyok, és észrevettem, hogy a fiatal lányok nem hajlandók mutogatni a lábfejüket. :-(
2021. jún. 21. 17:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!