Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lasocki és gino rossi cipők...

Lasocki és gino rossi cipők kényelmesek?

Figyelt kérdés
Még nem vettem egyik márkát sem, de nagyon csini szandáljaik vannak, csak bizonytalan vagyok, hogy mennyire kényelmesek vajon. Nektek mi a tapasztalatotok? Lapos talpú szandálok érdekelnek főleg, hosszú városnézésekhez, kirándulásokhoz stb.

2021. jún. 21. 18:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Azért biztos cipőfüggő is, de a Lasockival jó tapasztalatom van. Az évek alatt 3 szandált vettem ettől a márkától és mindegyiket szeretem. Mondjuk mindegyik magassarkú volt és nem hosszabb sétákhoz választottam őket, a laposakról nem tudok nyilatkozni, de azok feltételezem, hogy még kényelmesebbek. Összességében a márka szerintem jó, nekem még nem volt vele problémám.
2021. jún. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gino rossi es a lasoczki is kemenytalpu mind. Ingyen se kategoria. Kenyelmetlen.
2022. júl. 26. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!