Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek sem praktikus...

Szerintetek sem praktikus atlétatrikót póló vagy ing alá felvenni melegben?

Figyelt kérdés
Vannak, akik szerint azért jó melegben póló vagy ing alá felvenni, mert felszívja az izzadságot, pedig pont a hónaljakat nem fedi, így nem látom értelmét, legfeljebb önmagában hordva, ill. hidegben plusz rétegnek.

2021. jún. 22. 08:52
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Melegben semmi értelme plusz egy rétegnek.
2021. jún. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ugyanez a tapasztalatom. Sokkal többet melegít az a plusz egy réteg, rövid idő az a végeredmény, hogy gyakorlatilag két átizzadt felső is van rajtad. A másik meg, hogy az ing egyik fő előnye (ha nem nyakkendőstül kell hordani), hogy kigombolható és jó szellőzés biztosítható.
2021. jún. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem hittem el először, de nekem tényleg bevált. Tavaly nyáron kezdtem el hordani. Pár napig nagyon fura volt, de aztán már csak a pozitív hatását éreztem.
2021. jún. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
De, nagyon is praktikus ing alá. Izzadni az ember nem csak hónaljban szokott. 35 fokban meg semmit sem ér még 2 inggomb kigombolása, viszont egy vékony trikó meg már semmit sem ront a hőérzeten, ahhoz képest, hogy az legalább fogja az izzadtságot. Azt is sokan hajlamosak elfelejteni, hogy a trikó azonnal szívja, míg az ilyen lobogó ingekben vígan tud csordogálni az izzadtság és emiatt 5x akkora területen üt át. Az sem mindegy, hogy melyik ruhadarabnak kell száradnia, az amelyik nem is látszik, vagy az amelyiken premier plánban láthatóak a vizes foltok.
2021. jún. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"35 fokban meg semmit sem ér még 2 inggomb kigombolása, viszont egy vékony trikó meg már semmit sem ront a hőérzeten, "

rengeteget ront.

a hatékony hűtéshez áramolnia kell a bőröd felett a levegőnek (hatékony párolgás), az atléta pont ezt akadályozza meg.

2021. jún. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
63%

Nem fog ott semmi áramlani, még egy igen lenge női ruha is meleg, ami nagyjából csak vállon, meg a cickóknál ér a testhez, nemhogy bármilyen ing, ami minden időpillanatban legalább fele részben hozzáér. (Az már szót sem érdemel, hogy pl ülni is szokott az ember hátradőlve ugyebár)

Ha szerinted a kis áramlásaid mindent megoldanak, akkor menjél ki ing NÉLKÜL a 35 fokban napra (lehetőleg nem orkán erejű szélben), aztán meglátod, hogy még úgy is izzadni fogsz, hogy ott aztán minden szabadon áramolhat kedvére.

Minek után tehát ezt leszögezhetjük, hogy áramlástanilag itt minden satu, már a kármentés, ami elsődleges szerepet játszik, ahhoz meg trikó kell, az ing arra nem alkalmas, mert csak látványosan kiemeli a bajt.

2021. jún. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!