Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan lehet a beszáradt...

Hogyan lehet a beszáradt vérfoltot kiszedni nadrágból ha nincs lehetőség beáztatni és holnap is viselni kell?(munkás gatya)

Figyelt kérdés

Jelenleg munkában vagyok és wcn vettem észre hogy baj van. Próbáltam a vért dörzsölni, majd hideg vizes ronggyal, de olyan sokat nem értem vele.

Cserenadrág nincs, se munkás nadrág (ez az egyetlen egy munkásnadrág van)se utcai nadrág. Holnap is munka és a munkasnadrag használata kötelező, anélkül fegyelmi jár. Mire hazaérek a vér megszárad. Reggel 6ig van munkaidő. Mire hazaérek 7 óra.


2021. jún. 23. 23:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vanish szappan
2021. jún. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nincs szárítógéped?

Egyébként ha holnap estére mész megint, és reggel 7kor kimosod, ilyen mekegbe meg is fog száradni kint biztos, de valószínü bent is

2021. jún. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nincs szárítógép. Csak mosógép.

Köszi a válaszokat.

2021. jún. 24. 00:54
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A vér hideg vízzel jön ki. Meleg vízbe nem szabad rakni, mert bebarnul. Mosd ki hideg vízben, önthetsz a foltra folyékony vanish-t. A mostani időben a teraszon 1 óra alatt megszárad.
2021. jún. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Metionin ***** válasza:
54%
Önts a foltra kólát, hagyd rajta amíg pezseg, aztán mosd le. Ha van otthon vanish szappan, azzal is rámehetsz utána.
2021. jún. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!