Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Budapesten jó turkálókat írnátok?

Budapesten jó turkálókat írnátok?

Figyelt kérdés

Olyan kellene, ahol jó dolgokat lehet találni kevés pénzért.

(Google-ben rákerestem, viszont nem tudom melyikben vannak jó cuccok kedvező áron)

Komoly válaszokat légyszi, előre is köszönöm <3



2021. jún. 26. 10:20
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Én olyat tudok mondani, hogy hova ne menj. HÁDÁba, a kilósba nagyon sokára találsz tényleg jó cuccot, a darabáras meg nagyon drága lett.
2021. jún. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

Plázák leárazásain és a plázák olcsóbb üzleteiben jelenleg jobban jársz. A Hádák árai jó ideje felszaladtak és a minőség ezt nem tükrözi sajnos. Kilós Hádákba még kedvező áron találhatsz. Cream nevű üzletekbe is érdemes lehet benézni.

Vannak turkálók, ahol most csak x főt engednek be egyszerre, ha hőségbe mész vedd figyelembe az esetleges utcai sorállást.

2021. jún. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Humanákban lehet jó cuccokat tlálni és vannak pár száz forintos napok.
2021. jún. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
48%
Szerintem a Blahán a Cream a legjobb turi.
2021. júl. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Kőbányán van egy kilós háda én akárhányszor megyek találok valamit. Gyömrői út 97 a cím ha jól tudom.
2021. júl. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!