Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagymellű lányok, hol vesztek...

Nagymellű lányok, hol vesztek fürdőruhát/ bikinit és milyet? Teljesen elveszett vagyok

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Fiatal vagyok, eléggé nagy mellekkel ://

Sehol nem találok fürdőruhát ami jó rám.

Tényleg nincsenek nagy igényeim, már teljesen elvesztem és szinte a sírógörcs kerülget vásárlásnál. Persze tudom, boltokban nem lehet kapni 75/80 G méretű melltartót, de a neten is alig találok.

Néztem több oldalt, de nagyon sok helyen nincs, vagy egyáltalán nem koromnak megfelelő. (ezáltal azt értem, hogy kb a 70 éves nagyimnak van olyan mintájú)

Tényleg nekem bármilyen jó lassan, de azért mégis úgy vagyok vele, ha már megveszem tetszen legalább, ne érezzem magam rosszul benne.

Egyrészes fürdőruhákból pedig neten nem tudom hogy éri meg nézni, mi alapján lehet jobb nagy mell esetén.

Előre is köszönöm a segítséget!


((NEM akarok fura üzeneteket, hogy majd én fogom neked, légyszi ezekkel hagyj))



2021. jún. 26. 18:53
 1/2 anonim ***** válasza:
88%

Nekem egyetlen bikinim van, azt Debrecenben a Kálvin téren vettem egy ilyen szaküzletben. (80G mellekre)

De legtöbbször nudizunk, úgyhogy sokat nem használom. (mondhatnám hogy ezért lettem nudista, de ez azért nem igaz)

2021. jún. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Bonpix.hu-n próbáld meg. Ott elég jók vannak. Nekem is onnan van. Akad elég sok és hatalmas méretekben is.
2021. jún. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!