Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok problémás lábfejjel ti...

Lányok problémás lábfejjel ti hogy "élitek túl" a jó időt? Mezítláb mennyire vagytok?

Figyelt kérdés
Esetemben a probléma azt jelenti, hogy ferdék az ujjaim és lúdtalpam van, ami egyfelől megnehezíti a cipőválasztást, másfelől csúnyának tartom a lábam és cikinek érzem mezítláb. Eddig mindig széles, akár férfi sportcipőket hordtam, amibe belefér a betét, de ezek nagyon melegek:( a szandálban nagyon megfájdul a talpam, ami esetleg szóba jöhet, az a gyógypapucsom, amit otthon hordok, de ekkor meg az zavar hogy ez semmit se takar, és tényleg elég csúnya a lábam fiatalon (esetleg tudok képet csinálni).. Van akinek hasonló problémája van?

2021. jún. 27. 13:45
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Nekem küldhetsz képet! Én sem szeretem kimondottan a lábam, de egy idő után elengedtem és szandit is felveszek meg papucsot.
2021. jún. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Kizárólag zokniban és zárt cipőben megyek utcára
2021. jún. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Utolsó neked mi a baj a labaddal?
2021. jún. 27. 15:35
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Hasonló problémákkal én Birkenstock papucsokat hordok, van benne egy kis emelés a bokánál (vagy vékonyabb sportcipőt betéttel). A lábujjaim is kicsit ferdék. de engem az nem igazán zavar, csak a lúdtalp. Sok mindenkit nem érdekel a lábujjad szerintem, nem is nézik.
2021. jún. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
27%

Úgy élik túl ahogy az IGAZI férfiak!

Zokniban zárt cipőben.

Ennyi.

2021. jún. 28. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
29%
Az ilyen “igazi férfinak” mekkora büdös lehet már a lába…. Ja, nehogy már a zárt cipőtől érezd magad igazi férfinek! 😀
2021. jún. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
36%
Van itt egy IGAZI férfi aki azt vallja, hogy férfi nem vesz fel papucsot, szandált, mindég zárt cipőbe jár. Stb.
2021. jún. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha látnád az enyémet a sajátodat gyönyörűnek tartanád. Amúgy elfogadtam amennyire tudtam és igyekszem olyan szandált választani amiben nem tűnik olyan borzalmasnak. Lúdtalp van nálam is, hosszú vékony csontos lábfej, aránytalanul hosszú bütykös ujjak, bőrkeményedés (ami folyton kiújul), kiálló erek, valgus (oldalsó bütyök), kalapácsujj. Küldhetsz nekem is képet nyugodtan. 24/L
2021. júl. 6. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!