Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szombathelyen hol lehet venni...

AnimeOtaku Love kérdése:

Szombathelyen hol lehet venni strandkendőt?

Figyelt kérdés

2021. júl. 1. 19:03
 1/10 anonim ***** válasza:
64%

Ismét csak azt tudom mondani, a google a barátod... Nem rövidebb rákeresni mint itt beállítgatni a kulcsszavakat meg miegymást ?


Nem fogunk helyetted keresni.

2021. júl. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én nem tudom,de rendelni is biztos lehet. De mindenképpen úgy rendeld, hogy amikor jön e-mail, hogy hozzák aznap, akkor otthon tudjál lenni, sokszor a szállítók délelőtt szállítanak, mert sok helyre mennek. Tehát munkaidőben szállítanak ők is.
2021. júl. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
*Amúgy mégegy, ha van valahol esetleg egy nagyobb strand, akkor lehet, hogy ott is szoktak pl árulni
2021. júl. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

*Amúgy ez nem ide tartozik, de én egyszer Esztergomban egy sima ruhaboltban vettem.



Amúgy szóval szerintem pl érdemes lehet azokat akár végigjárni, vagy pl ilyen nagy áruházat is, vagy pl kínai üzletek is lehetnek jók akár,én szeretem azokat az üzleteket is,hátha valamelyik boltban van tehát.


(Ja és tehát én nem odavalósi vagyok, tehát én nem vagyok jártas arrafelé)

2021. júl. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ és kedves első, használtam a google-t, de mivel nem jártam sikerrel, gondoltam, hogy valaki látott valamelyik üzletben. Valamint nem várom el, hogy helyettem keressenek, mert én is megtudom tenni. :)
2021. júl. 1. 19:23
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi az a strandkendő?
2021. júl. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát ilyen kendő, amit magadra tekersz, és akkor tudsz úgy elmászkálni a strandtól a büfébe, ott le tudsz ülni és asszem nem csöpögöd össze a széket, meg úgy kajáldában nem csak úgy natúrba' fürdőruhába mész, hanem tekersz még magadra rá valamit. :):) Szal az olyan, hogy sétálgatsz benne, addig takarja a hátsód, amig kint sétálgatsz a parton, és nem a vízben vagy, de mondjuk úgyis van rajtad fürdőgatya, de pl ha odaülnél a büfé teraszán a padra, és nem elvinnéd a kajádat, amit kikértél.

Szerintem ilyesmire való. Nekem is van, ilyen tök menő sötétkék-narancssárga-citromsága; és ilyen szép nagyra szétteríthető; amúgy még nem használtam, de már azértis megérte megvenni, mert baromi jól néz ki. :):):)

2021. júl. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
*amúgy kicsit ilyen vízlepergetős anyagja van asszem, és akkor azé pl tudsz benne ülni a padon is
2021. júl. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*vagy nemtom, de nem a leg "nedvszívóbb", asszem, de szóval tehát jó, szerintem tökéletes. :):)
2021. júl. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
5-ös, akkor bocsi.
2021. júl. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!