Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz egy huszoneves sracon a...

Gáz egy huszoneves sracon a skinny/slim fit farmer?

Figyelt kérdés
Mi az a szint ameddig nem gaz ha feszul? Esetleg kepet is kuldhettek, ugy egyszerubb elkepzelni.
2021. júl. 3. 17:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
5%
Még a tizenévesen is.
2021. júl. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
73%
Kétlem, hogy erre létezne bármiféle előírás :D
2021. júl. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
Én kb leszarom ki mit gondol amikor teljesen passzos nacikat hordok. Már jó ideje divat ez a stílus, szóval nem nagyon van akit érdekel.
2021. júl. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
58%
Én még tüdőnacikat hordok. 22 f. Szerintem mindenki azt hord amit akar. Nem kell meg felelni senkinek sem. Önnmagadnak felelj meg! Úgy nézz ki ahogy te szeretnél.
2021. júl. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Zsebes harisnyások!
2021. júl. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
MINDEN hímneműn okádék!
2021. júl. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

Nem csak hogy hülyén néz ki, hanem egészségtelen is.

Olvasd el pl ezt a cikket:

[link]

2021. júl. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
79%

7 nem tudom miért kell ezzel foglalkozni? Ha valaki a passzos nadrágokba érzi jól magát?

Csak azért nem fogok olyanba lenni, mert egyeseknek nem ffias stb. Ahogy a nők zöme sem másnak öltözik, tehát leszarja, hogy x-y mit gondol, mi sem fogunk bő harang nadrágba járni.

Amúgy én tényleg régóta hordok szűk nacikat, de nem volt sosem ebből egészségügyi problémám.

2021. júl. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez inkább alkat és alak függő. Nem korhoz kötött. Ha jó alakod van a skinny farmerhez, jól áll rajtad, jól érzed magad benne, hordhatod nyugodtan 40 évesen is. Akár a teljesen feszülős fazonúakat is.


Én is ezeket szeretem, és jól is állnak nekem, pedig közelebb vagyok a 40-hez mint a 30-hoz.


37F

2021. júl. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
49%

Nem olyan rég még a 30 centi széles nadrágszárban lévő igazi férfiak emlegették a 20 centis gatyaszárban elvesző "6uzeránsokat". Üzenem ezt most azoknak a taknyos "6uzeránsozó 6uzeránsoknak" akik a 16 centis gatyaszárukból 6uzeránsozzák a 14 centis gatyaszárúakat!


Igen, visszavinne titeket az időgép csak húsz évvel, akkor ti is rohadt 6uzeránsok lennétek. Rátok férne egy kis tapasztalatszerzés. Sőt már a pólótok miatt is, mert az túl egysíkú, mint valami női lepel, nem elég durva, nincsenek rajta zsebek, gallérok, fordok, gombok, vállpántok, kruplivirágok, "egy férfi sima pólót utcára nem vesz fel, mert az férfiatlan, csak ha 6uzi". Volt ám ilyen világ is aranyapáim, mikor még mindenki ingekben meg élére vasalt nadrágokban járt. Ingben volt már a hároméves férfigyerek az óvodában is. Köszönjétek meg inkább az ilyen úttörőknek, hogy nektek már nem úgy kell kinéztek, mint öregapátoknak az esztékában, 40 centis gatyaszárban. Töke kivan oldalt belőle. Alájár a szél.


Kérdező, bele lehet-e még kötni abba, amit 12 éve a 90% hord? A többinek már csak arra van esélye, hogy ilyen oldalakon kiprüszkölje a sértettségét.

2021. júl. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!