Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Irodisták, ti dolgozhattok...

Irodisták, ti dolgozhattok szandálban?

Figyelt kérdés

2021. júl. 5. 14:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
miért ne lehetne?
2021. júl. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nincs dresscode, szóval simán.
2021. júl. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom hivatalosan lehete-e nálunk szandálban dolgozni, de még sosem szóltak érte.
2021. júl. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Szerencsére nálunk tilos.
2021. júl. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, hála égnek zárt irodaház, ezért nincs szigorú dresscode. Nálunk majdnem mindenkinek van bent az irodában benti papucsa, a kinti cipőt arra szoktuk lecserélni, amikor dolgozunk. :)
2021. júl. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
69%

Nálunk van dresscode, csak zárt cipőben lehet.

Egyébként nem veszi észre senki ha szandálban vagyunk, de mégse szoktam abban lenni, mert (pont a hülye dresscode miatt) a légkondi olyan hidegre van állítva hogy a legtöbbször zoknit kell vennem. Igen, mikor kint 35 fok van! Közben ugyanez a cég úgy hirdeti magát mint a környezetvédelem elkötelezett harcosa, de azért kipusztítunk pár jegesmedvét, biztos ami biztos.

Egyébként egy csere cipőm van az irodában, télen nyáron átveszem, nyáron ugye szandálban járok télen meg csizmában szóval elég ritka hogy sima magassarkúban tudnék eljutni kényelmesen az irodáig.

2021. júl. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Igen, dolgozhatunk. Nyaron ki is szoktam hasznalni🙃
2021. júl. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes kérdés. Régebben a szandál főleg nyáron elfogadott, elegáns dolognak számított. Nyilván nem a trampli túraszandálok. Ma viszont szandálnak nevezik a lábfejet alig takaró fél centis talpú, két-három pántból álló saruféleségeket is, amiket kizárólag mezítláb lehet felvenni a lábujjak közötti pántok miatt. Igaz, ezekből is gyártanak magassarkúakat. Komolyabb kinézetet kívánó helyeken azért nem ezeket szokták felvenni. Már a többség.
2021. júl. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
8-as nem tudom milyen komoly helyekre gondolsz. Valakinek a sarki bolt is az :)
2021. júl. 6. 11:12
 10/15 anonim ***** válasza:
Igazgató tanácsi ülésre, delegációk fogadására, megnyitó ünnepségre, üzleti tárgyalásra, állásinterjúra például.
2021. júl. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!