Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Husisabb lányok! Ti hol...

Husisabb lányok! Ti hol szoktatok ruhákat vásárolni?

Figyelt kérdés

Elegem van, hogy minden bolt a "nyári kollekció" címszó alatt az xxxs-es neon színű haspólókat vagy a csipke atlétákat árusítja. Aki kicsit teltebb, kérem segítsen, hogy hol találnék normális pólókat/blúzokat.

42-44-46 - os méret vagyok, ami kb xl , xxl - nek felel meg.

(Szeretem az egyszerűbb ruhákat, vagy esetleg fiúsabb stílust. A sok strassz, gyöngy, flitter nem az én világom)

Előre is nagyon köszönöm!



2021. júl. 5. 22:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
ezek a méretek kb mindenhol ekérhetőek
2021. júl. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Bonprix, about you, answearen vásárolok, de ki kell tapasztalni melyikből mekkora méret a jó. Bonprixen egész hatalmas méretek is vannak, illetve h&m-nek is van plus size része. De about you-n pl hétköznapi cuccokból simán jó az xl-es, l-es is.
2021. júl. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
20%

"Elegem van, hogy minden bolt a "nyári kollekció" címszó alatt az xxxs-es neon színű haspólókat vagy a csipke atlétákat árusítja."


Talán irigykedsz, mert te kövér vagy? Ha zavar, akkor miért nem fogysz le? Egyébként a legtöbb kínai és fast fashion boltokban lehet kapni nagyobb méretű felsőket is.


Hosszú távon pedig nem ártana, ha átgondolnád, hogy jó lenne lefogyni az egészséged miatt.

2021. júl. 6. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%

#3 akkora egy tahó paraszt vagy,hogy azt szavakkal le sem lehet írni.

Egy 42-es méret áruld már el, hogy hol kövér?????

És felnőtt nőként én sem szívesen hordom a butikok által kínált felsőket, valóban nehéz normálisat találni még vékonyként is!

2021. júl. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Azt nem értem,hogy minek kommentelsz,ha nem tudsz segíteni:)
2021. júl. 6. 21:43
 6/11 anonim ***** válasza:
20%

Látom, tényleg fájt az igazság, mert töröltettétek a válaszomat.


De visszaírom. #4 Az átlag női méret 36-38, S, M méret, tehát a 42 az a kövér kategória.


Kérdező, a 3-as válaszomban a kérdésedre is válaszoltam, úgyhogy értelmezd, amit írtam.

2021. júl. 7. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
#6 inkább 38-40, mivel ezek a méretek tűnnek el mindig elsőnek. ehhez képest a 42 egyáltalán nem "hatalmas". a 36 kb tinilány méret, nem női
2021. júl. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
26%

#7

Anyukám csak 36-os méretet hordott, unokatesóm feleségének is 36-os a mérete, nekem is jó pár ruhám 36-os 30 évesen, de természetesen van 38-as méretű is. Tehát megnyugtatlak, hogy a 36-os méret nem tinilányméret.

2021. júl. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%
#8 nyilván felnőtt nők is lehetnek 36os méretűek, meg kisebbek is, de nem ebben a korosztályban a legjellemzőbb. a felnőtt nők nagyrésze 38-40es méretű.
2021. júl. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én annyit szeretnék reagálni, hogy akinek nem tetszik a 40-42-es méret, az válasszon olyan párt magának akinek nem ez a mérete.

Hozzáteszem én is 40-es ruhát hordok, ugyanis az 80E kosaras mellem, nem fér bele a 36-8-as ruhaméretbe.

2021. júl. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!