Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lagziba illetlenség piros...

Lagziba illetlenség piros ruhában menni?

Figyelt kérdés
A templomi esküvőre természetesen nem abban megyek. Lesz idő és lehetőség a templomi esküvő után átöltözni, és szeretném ha a lagziban egy kicsit kényelmesebb ruha lenne rajtam, amiben jó táncolni. Van egy nagyon csinos piros ruhám, de nem tudom lesz-e a menyasszonynak klasszikus piros menyecskeruhája, és így lehet ciki lenne.

2021. júl. 7. 21:47
A kérdező szavazást indított:
Igen illetlenség, ciki lenne.
Egyáltalán nem gáz.
46 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Nem illik pirosban menni, vegyél fel inkább valami mást.
2021. júl. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%

Illetlenség a fehér, illetlenség a fekete, illetlenség a piros...:D

Nem érzitek ezt kissé nevetségesnek manapság? Végülis csak három lényeges szín esik ki így.

Egyébként mondok egy tanácsot. Kérdezd meg a menyasszonyt, hogy zavarj-e. Mi megkérdeztük anno egy esküvő előtt, hogy exem fekete ruhája zavarná-e a menyasszonyt, csak nézett nagyokat, hogy ugyan miért ne viselhetne feketét:D

2021. júl. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én a feketét nem érzem cikinek, csak az unalmas. Eddig minden esküvőn ahol voltam, több emberen is volt fekete. Hétköznap főleg ezt a színt hordom, szeretném ha ez a nap kicsit más lenne. :)
2021. júl. 8. 00:33
 4/12 anonim ***** válasza:
24%
Júniusban voltam unokatestvérem esküvőjén. Egy gyönyörű piros egyberuha volt rajtam. A mennyasszonynak nem volt menyecske ruhája. Nyugodtan vedd fel. 2016-ban másik unokatestvérem esküvőjén voltam, akkor meg fehér egyberuha volt rajtam. Senki nem szólt egy árva szót se.
2021. júl. 8. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
31%

Utolsó:

Persze, hogy nem szóltak. Ez csak az itteni etikett-nácik kényszerképzeteiben él:D

2021. júl. 8. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
annyi mas szin van a vilagon, nem hiszem, hogy pont csak egy piros ruhat talalnal. en nem mennek abban, eleg nagy parasztsag. de ha ragaszkodsz hozza, egy kerdest meger a parnal, en pl. voltam olyan eskuvon, ahol a koszuroslanyok feketeben voltak direkt a menyasszony keresere.
2021. júl. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%

Ha a menyasszonynak nem piros menyecskeruhája lesz, akkor felvehető a piros szerintem. De ha nem tudod biztosra, akkor inkább ne.

A fehér és a piros alapvetően a menyasszony színe. Nem illik túlöltözni sem a menyasszonyt.

2021. júl. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem hiszem, hogy gond lenne, de kérdezd meg és kiderül. Én az utóbbi években nem voltam olyan esküvőn, ahol egyáltalán lett volna menyecskeruha...
2021. júl. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
70%
Én voltam már olyan esküvőn, ahol az egyik vendég piros ruhája szinte teljesen úgy nézett ki, mint a menyecskeruha.
2021. júl. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
48%
igen, vegyél fel egy semleges nyári színt, bármilyen pasztellszín megfelelő, ne fehéret, ne feketét, ne pirosat.
2021. júl. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!